Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

trzaski w radiu

Wszystko co dotyczy sprzętu car audio nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
dmndmn
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 06 lip 2008, 11:50
Lokalizacja: Gdańsk

trzaski w radiu

Post autor: dmndmn » 17 lip 2008, 22:59

Zakupilem wtyczke http://www.bartex-caraudio.com.pl/produ ... cts_id=141 jednak poprzeni wlasciciel mojego audi obcial oryginalne i w beznadziejny sposob dolozyl kostki iso czego skutkiem byly trzaski w tylnich drzwiach.
Moje pytanie: do czego podlaczyc te dwa pomaranczowe i dwa brazowe przewody z wtyczki C (http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... isooem.htm)(chodzi napewno o tyl bo sa w jednej wiazce; pod bialy i zolty podlaczylem glosniki z tej w/w przejsciowki i juz tyl gra) Pytam bo jak pisalem wczesniej mialem obciete wtyczki i tylko tego nie moge rozgryzc.

Ten zielony przewodzik w wtyczce przy zasilaniu to jest wlaczenie radia przy zaplonie?

Pewnie to juz gdzies bylo ale nie moge znalezc. Czego powodem jest dzwiek w tylnich glosnikach pochodzacy od silnika (im wieksze obroty tym wyrazniejsze 'szumienie')?

[ Dodano: 2008-07-19, 10:49 ]
czy bylby ktos tak uprzejmy i moglby zrobic zdjecie swoich wtyczek? naprawde by mi to pomoglo...

kovacs_p
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2008, 18:46
Lokalizacja: Lublin

[A6 C5] trzaski w głosnikach tylnych

Post autor: kovacs_p » 12 lis 2008, 23:42

Witam, mam pytanie czy poradziłeś sobie z tymi trzaskami lub może ktoś wie co może je powodować w tylnych głośnikach wraz z obrotami silnika sa one większe.

Limp_dick

Post autor: Limp_dick » 13 lis 2008, 00:01

Osobiście jeśli chodzi o obroty stawiam na ekranowanie tej przerobionej wiązki rozwiązaniem moze być filtr na kablu zasilającym co do trzasków to jeśli filtr nie rozwiąże wszystkiego a tylko pomoze pozbyć się świstu (podejrzewam że od alternatora) to jest kwestia czy w Twojej Niuni audio idzie przez wzmacniacz czy nie bo mogło dojść do wysuszenia w nim któregoś z kondensatorów. Jeśli audio idzie bez wzmacniacza sprawdził bym jeszcze kondensatory w zwrotnicach zwrotnice.
pozdrawiam

kovacs_p
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2008, 18:46
Lokalizacja: Lublin

[A6 C5]

Post autor: kovacs_p » 14 lis 2008, 10:54

Dzieki za info , jak dobrze pamietam to mam tam wzmacniacz do tych głosników tylnych i mam zarazem pytanie czy on jest osobno gdzies umiejscowiony w desce rozdzielczej ?? zeby ewentualnie go wyjąc i sprawdzic kondensatorki.

Pozdrawiam

Limp_dick

Post autor: Limp_dick » 14 lis 2008, 23:43

W mojej niuni ( C4 avant) w bagażniku po prawej stronie w schowku (prawe nadkole) siedzi subwoofer i wzmacniacz. W C5 nie mam pewności ale tam bym z początku szukał.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga