Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C5 1.8 T +LPG] ciezkie odpalanie pojazdu

Wszystko co dotyczy instalacji lpg dla wszystkich modeli z silnikami benzynowymi a6 i a7.
ODPOWIEDZ
Karolus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 49
Rejestracja: 26 maja 2008, 18:41
Lokalizacja: Podkarpacie

[C5 1.8 T +LPG] ciezkie odpalanie pojazdu

Post autor: Karolus » 14 lis 2008, 08:46

Witam. Mam problem typu odpalanie samochodu. Na wstepie powiem co zrobilem. Pompa paliwa nowa, filtr paliwa nowy. Odpalanie wyglada tak ze lapie ladnie i od razu gasnie, potem krece i lapie dobrze po paru sekundach. Powiedzcie panowie co moze byc przyczyna, oczywiscie zapala na benzynie, pod wplywem temperatury sie na gaz przelacza. Bledow nie ma, swiece wymienic? Bo mam cewke na cylinder, wiec kabli nie ma. dzieje sie to na zimnym jak i na rozgrzanym silniku.
prosze o pomoc panowie bo strasznie to uciazliwe...

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 14 lis 2008, 16:24 przez Karolus, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdy uporasz się z problemem napisz o tym. Ci, którzy Tobie pomogli bedą mieć satysfakcję. Ci, których spotka podobny problem, bedą mieć gotową odpowiedź...

dawid55
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 10 wrz 2008, 22:14
Lokalizacja: POMORSKIE

Post autor: dawid55 » 14 lis 2008, 12:03

Witam Karolus miałem podobnie i właśnie przyczyną były świece wymieniłem i po problemie tylko pamietaj ze tam mają być swiece platynkowe 51zł sztuka pozdrawiam
AUDI JEST BOGIEM A SZYBKA JAZDA NAŁOGIEM

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 14 lis 2008, 13:16

Jeśli nie świece, to może przyczyna leży w LPG?

Karolus
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 49
Rejestracja: 26 maja 2008, 18:41
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: Karolus » 14 lis 2008, 19:38

A wiec...
Wymienilem swiece i.... jak reka odjał... gazu regulowac nie trzeba bo nie przerywa itp...
co do moderatora i nieszczesnych tagów... sorki, nazwalem temat tak zeby kazdy wiedzial od razu o co chodzi - poprostu na chlopski rozum :)
a tak poza tym prosze o zamkniecie tematu, chyba ze ktos czytajac znajdzie odpowiedz na swoje nurtujace pytania...

Co do mojego autka - swiece Panowie(Panie), świece... Te platynowe (udalo mi sie kupic za 31.50PLN:P)

Pozdrowka wszystkim oraz dla moderatora :)
Gdy uporasz się z problemem napisz o tym. Ci, którzy Tobie pomogli bedą mieć satysfakcję. Ci, których spotka podobny problem, bedą mieć gotową odpowiedź...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6/A7 - LPG”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga