Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ AAH 2.8 174 KM] problem z silnikiem

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
czarny19
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 32
Rejestracja: 01 maja 2011, 17:11
Lokalizacja: Łuków

[ AAH 2.8 174 KM] problem z silnikiem

Post autor: czarny19 » 29 paź 2011, 12:54

wiec tak moj problem wyglada nastepujaco,audi ma dziwne naloty nieraz co kilka dni nieraz kilka razy dziennie.Objawy sa takie ze podczas jazdy zaczyna szarpac przy redukowaniu biegow badz w ogole nie schodzi z obrotow po spuszczeniu pedalu gazu to znak ze jak zgasze silnik nie bede mogl bo odpalic zalewa sie czus benzyne,sytacja jest taka sama na lpg wyskakuje wykrzyknik w kole na komputerze i musi stac godzine dwie zeby mozna bylo odpalic lecz to tez nie jest regula. jezdzilem juz po kilku mechanikach i kazdy rozklada rece ,benzyna ustawiona pracuje dobrze gaz tak samo zadnych bledow itp. moze wy spotkaliscie sie z taka sytuacja audi poprostu zalewa i nie chce odpalic nie roznica czy zimny czy cieply silnik poczas jazdy jak zaczyna tarpacz itp to znak ze juz nie odpale jak zgasze.moze troche chaotycznie napisane lecz mam nadzieje ze mnie zrozumiecie z gory dzieki za pomoc

piotrek24dm
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 456
Rejestracja: 06 sie 2011, 09:01
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2003
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7T 230KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Króżewniki

Post autor: piotrek24dm » 29 paź 2011, 13:41

Jeżeli z zasilaniem wszystko okej według mnie nie domaga układ zapłonowy świece, przewody, jeżeli nie to cewka do sprawdzenia.
Piotrku... spójrz, to jest naprawdę proste z ustawieniem profilu auta: nowosci-i-komunikaty/poprawki-nowe-foru ... 00518.html

Awatar użytkownika
marek [a6]
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 503
Rejestracja: 25 mar 2009, 21:22
Imię: Marek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: marek [a6] » 29 paź 2011, 14:33

witam. podłącz vaga i sprawdz błędy jak sa przedstaw na forum . i tak jak kolega PIOTREK napisał do sprawdzenia układ zapłonowy ,najlepiej wieczorem macha do góry i będzie wszystko jasne .pozdro
tylko quatrro !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga