Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4 Avant] Gumka siłownika

Nadwozie
ODPOWIEDZ
szofer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:01
Lokalizacja: Rzepin

[A6 C4 Avant] Gumka siłownika

Post autor: szofer » 28 wrz 2008, 08:45

Witam.
Czy ma ktoś pomysł jak zregenerować gumkę siłownika (tylnej klapy) centralnego zamka?
Jest przetarty i powietrze ucieka a skutek jest taki ze zamykają sie drzwi a tylna klapa pozostaje otwarta:(
Szukam takiej gumy ale bieda bo nigdzie nie mogę takiej namierzyć więc trzeba chyba załatac.
Tylko jak?

szofer
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:01
Lokalizacja: Rzepin

Post autor: szofer » 28 wrz 2008, 11:04

jeszcze w ASO nie pytalem bo w piatek pojawila sie usterka a chcialem miec "spokojny" weekend :)

Adam Niemiec
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Adam Niemiec » 12 lip 2011, 15:45

Witam,
pewnie osoba, która założyła ten temat, do tej pory rozwiązała swój problem. Ja ostatnio miałem ten sam problem i wiem, że inni użytkownicy c4 mają podobny. Nie udało mi się kupić gumki. Rozwiązanie podsunął jeden z użytkowników innego forum. Zestaw naprawczy składa się z małego palca od grubej gumowej rękawicy i taśmy samowulkanizującej (do kupienia w marketach budowlanych za około 17 zł). Starą gumkę wyrzucamy. W palcu odcinamy kawałeczek końcówki (miejsce na drut) i zakładamy w miejsce starej gumki. Obie końcówki okręcamy taśmą. U mnie zadziałało ;-)

Awatar użytkownika
kolega26
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2008, 14:10
Lokalizacja: Kentaki

Post autor: kolega26 » 12 lip 2011, 22:05

Dokładnie. Palec gumowy rękawicy. Miałem to samo i działa po takiej "naprawie" :)
Bo w życiu nie te chwile w których oddychamy są najważniejsze, lecz te w których dzięki ccco zapiera nam dech w piersiach...
*************
http://www.youtube.com/watch?v=iatezFC1 ... re=related
Myślmy...

siarah
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 01 paź 2011, 20:12
Lokalizacja: Mielec/Podkarpackie

Post autor: siarah » 20 paź 2011, 19:22

witam,
Dla potomnych - miałem podobny problem, pęknięta gumka siłownika - sprawa załatwiona przy pomocy gumki linki hamulca ręcznego w moim przypadku taka -od opla-:

http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/40/84/31/1840843132

kupiłem coś takiego na alledrogo - użytkownik rafaellin, prawdopodobnie do dostania w większości sklepów motoryzacyjnych.
Różnice w montażu - większą średnice gumki wciskamy do wewnatrz siłownika - nie jak w oryginale.

U mnie jak narazie bangla bez problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga