Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 2.5 Tdi] [BFC 2,5 163 KM] Pompa wtryskowa czy może j

Silniki wysokoprężne
jakcis
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 40
Rejestracja: 11 cze 2011, 16:12
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: jakcis » 07 wrz 2011, 20:55

dieseltechnika tez maja regeneracje za 1200 zobaczcie sami tylko to zalezy od pompy moj kumpel mial AKN i zaplacil 1800 ja mam AKE wogle inna pompai i zaplacilem 2600 jeszcze zalezy od tego w jakim stanie jest twoja stara pompa i od tego zalezy 1,4 ceny regeneracji jak sie nadaje na smietnik tlok zatary to kaucji nie odzyskasz a jezli gdzies cieknie badz jest slaby zwracjaja kaucje i mozna sie targowac..

co do tych testerow pompy co kolega mowi ze nie mam racji mowie na swoim przykladzie bylo wszystko ok u mnie zadnych bledow testy ok ale w logach ewidentnie na wyzszych biegach dostawal malo paliwa i to sie czulo w jezdzie .
jakob

Awatar użytkownika
spinacz2100
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 392
Rejestracja: 20 wrz 2009, 18:26
Imię: Szubert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BFC 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: spinacz2100 » 08 wrz 2011, 17:39

słuchaj czasem nie ma błedów a jest problem powiedziałbym że nawet cześciej nie ma niż są.
Ale profesjonalny tester taki za np. 20tyś.zł ma funkcje które uławiają diagnoze pompy.
tester zmienia obroty, kat, dawke a z tego wszystkiego mają wyjśc jakieś parametry...

tak samo masz na przykładzie przepływki- brak błędów ale np.przy 3 tyś obrotów może głupieć ale według komputera działa a czy dobrze to już inna sprawa...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga