Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 C4] Pompka centralnego zamka.

Wnętrze
ODPOWIEDZ
Domel88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 45
Rejestracja: 03 kwie 2010, 10:13
Lokalizacja: Nałęczów

[Audi A6 C4] Pompka centralnego zamka.

Post autor: Domel88 » 26 maja 2010, 20:51

Witam. Od razu mówię że poczytałem forum i konkretów nie znalazłem.
Rozleciał mi się wirnik pompki zamka centralnego. Posklejałem go, jest teraz cały ale nie wiem czy będzie działa wiec pewnie będzie wymiana na nowy. Dostępny jest gdzieś sam wirnik? czy całość trzeba brać? Jeśli całość to podpowiedzcie mi czy wirnik będzie pasował od innej pompki? np z audi 80? albo z 100? bo są sporo tańsze niż te do a6. Więc przełożył bym sam wirnik jak by podeszło od czegoś.
Do tego mam pękniętą gumkę w zamku tylnej klapy. Pewnie takiej nie dostanę to jak narazie przełożę tę od klapki paliwa a tam zaślepię i może będzie dobrze.
Tylko nie wiem jak z tym wirnikiem.
Proszę o pomoc :)

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 02 cze 2010, 12:00

Domel88, co do samej pompki to na ile wtyczek masz i jaki producent.mysle ze mimo wsyztko nie warto sie bawic w wymiany elemntow tylko kupic cala.twoja pozostanie na ew dawce jak padnie elktronika.co do gumki to poszukaj takiej na szrocie.na 100 procent bedzie rowniez pasowala od golfa III.ktoremujs z kolegow juz zalatwiaelm to i dziala wysmienicie.

pietras08131
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2010, 14:33
Lokalizacja: czestochowa

Post autor: pietras08131 » 02 cze 2010, 21:16

Ja miałem ten sam problem z gumką w klapie od bagażnika, to dosztukowałem ją z balona.. :-P Może i to trochę "niepewne" rozwiązanie, ale jak na razie 2 lata działa ;-) A jeśli chodzi o pompkę..to wydaje mi się, że może pasować cała pompka od 100-ki (od 80 nie jestem pewien), więc nie wymieniaj wirnika tylko całość.

Awatar użytkownika
FlySeba
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 102
Rejestracja: 16 paź 2008, 15:52
Lokalizacja: Poznań, Warszawa, Nasielsk
Kontakt:

Post autor: FlySeba » 03 cze 2010, 17:03

O! To mi tomkom1, załatwił tą gumkę. Pasuje idealnie. Ta stara miała dwie dziurki, którymi powietrze uciekało. Wymiana ok 0,5h. Teraz cieszę się z tego, iż wszystkie drzwi ładnie się otwierają. Polecam wymienić, a przynajmniej warto sprawdzić. <ok>
Usunieto pkt.29 regulaminu.

Awatar użytkownika
uszaty2222
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 78
Rejestracja: 20 lis 2008, 07:15
Lokalizacja: poznań

Post autor: uszaty2222 » 02 wrz 2011, 19:24

pasuje od golfa tak jak kolega pisal bo sam tez zalatwaialem w klape a balonik a nie polecam probowalem tez w ten sposob to podleczyc i efekt byl taki ze jak zamek zamykal to sie nadmuchiwal a jak otwieral to wciagal powietrze wiec lepiej gumke gdzies na szrocie albo cala pompke ogarnac

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga