Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6c5] kilka pytan po wypadeczku

Nadwozie
ODPOWIEDZ
lysy65
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 173
Rejestracja: 03 mar 2008, 21:48
Lokalizacja: wrocek

[a6c5] kilka pytan po wypadeczku

Post autor: lysy65 » 05 lis 2008, 17:11

witam,kilka dni temu mialem lekki dzwonek ,nie z mojej winy,pan na wstecznym mnie puknal,po ogledzinach,wyszlo ze amortyzatory zderzaka sa cofniete czy je mozna jakos wyciagnac ?jesli tak to poprosze jakis instruktaz,a tak poza tym to pan z pzu wycenil lampe do wymiany,zamiennik alternatywny POLCARS jakis tani chlam z chin ,tak im firma nakazala ,niedoble PZU, pozdrawiam audi gora reszta dziura
Ostatnio zmieniony 06 lis 2008, 13:04 przez lysy65, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
janman1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 100
Rejestracja: 07 kwie 2008, 17:40
Lokalizacja: Mazury

Post autor: janman1 » 05 lis 2008, 21:44

Witaj. Ja też dostałem lekko w tył i też kobieta ubezpieczona w PZU. Z racji że nie ma zamienników zderzaka tył - zapłacili mi za oryginał. A co do tego chłamu z POLCARu to nie musisz się zgadzać. Jedź do PZU i powiedz że chcesz przywrócić auto do stanu z przed kolizji i nie zgadzasz się na zamienniki bez jakości bo o jakości nie można tu mówić. I po drugie nie jesteś sprawcą tylko poszkodowanym.
Innym wyjściem jest zrobienie samochodu z twojego AC i zrobienie regresu na PZU.
Jak coś to pisz pomogę.
Pozdrowienia
A6 2,5 TDI V Power

Awatar użytkownika
goly191
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2027
Rejestracja: 31 paź 2008, 22:43
Imię: A6 Forum
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Pomorskie

Re: [a6c5] kilka pytan po wypadeczku

Post autor: goly191 » 05 lis 2008, 23:34

lysy65 pisze:witam,kilka dni temu mialem lekki dzwonek ,nie z mojej winy,pan na wstecznym mnie puknal,po ogledzinach,wyszlo ze amortyzatory zderzaka sa cofniete czy je mozna jakos wyciagnac ?jesli tak to poprosze jakis instruktaz,a tak poza tym to pan z pzu wycenil lampe do wymiany,zamiennik alternatywny POLCARS jakis tani chlam z chin ,tak im firma nakazala ,piepszone PZU, pozdrawiam audi gora reszta dziura
nie bardzo kumam o co chodzi z tymi "amortyzatorami zderzaka"
prawdopodobnie chodzi o "strefę zgniotu" czyli takie 2 kły które są przykręcone do podłużnic, a do nich przykręcony jest zderzak
jeżeli o nie chodzi to raczej się ich nie naprawia, oczywiście wszystko zależy od ich teraźniejszego stanu, takie rzeczy można kupić ok 100zł sztuka (używka z demontażu)
pierwsze słyszą, aby PZU słabo płaciło z nie twojej winy :shock: jeżeli robili by problem, oddajesz autko do ASO, a oni już się rozliczają z ubezpieczalnią, słynna zabawa :->

Maiki X
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2008, 22:45
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Maiki X » 11 lis 2008, 01:19

po pierwsze nie godzic sie na zadne zamienniki i tym podobne nie po to jest cos takiego jak OC sprawcy by na tym oszczedzac i dawac zarabiac ubezpieczalni.Co do stref zderzaka to wymiana no nowe tylko i wyłacznie sa to elementy, ktore przy kolizji maja zostac zniszczone by ocalic inne elementy pojazdu(mowa tutaj o kolizjach z mała siła uderzenia)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga