Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

A6C5 Green Dolly ;)

Prezentacja w/w aut.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
exkita
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 22:16
Lokalizacja: WLKP

A6C5 Green Dolly ;)

Post autor: exkita » 29 sie 2011, 23:08

Witam Wszystkich.
Na forum już jakiś czas urzeduję, ale dopiero teraz jakoś przyszła chwila w której pokażę co nabyłem dzięki wielu godzinom wertowania tego forum i słuchania rad kolegów z forum.

Tytułem wstępu powiem tylko ze wymarzonego egzemplarza szukałem prawie pół roku i nadal mam duży uśmiech na buzi gdy wiem ze za pare chwił bedę w Niej siedzial i pomykał przed siebie w ciszy spokoju i komforcie ;)

Troszke szczegółów:
Lalunia napedzana jest silniczkiem o pojemności 2.8 litra generującym okolo 193 kucyków. Pewnie po założeniu gazu jest ich mniej, ale jeszcze nie bylem sprawdzić. Bardzo chciałem miec napęd na cztery kółka i tego dopiołem ;) ÂŚrodek beżowy, no cóż, w utrzymaniu czystości ciężko, ale marzenie moje więc i je spełniłem. Felgi jak widać na zdjęciach 18 calowe, w chromie. Dostałem gratis przy zakupie wiec sobie na nich w lato pomykam.
Autko kupiłem z niespełna 150.000 kilometrami przejechanymi, z czego u naszego zachodniego sąsiada zrobionych było okolo 100.000. :)

Pomimo tego ze nie mam oryginalnych spryskiwaczy, to jedna Xenonki które mam sa originalne. Może kiedyś uda mi sie ja dopracować do perfekcji.

Oczywiście gdy Ja kupowałem w głowie miałem bardzo dużo pomysłow (lusterka, pomalowanie dokładke w kolor jakies mniejsze modki typu naprawa radyjka czy tez solardachu) jednak na tą chwile poprostu o Nią dbam jak mogę a na mody bede musiał troszeczke poczekac...

LIFE IS BRUTAL ;)

Oto kilka fotek na szybko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
junior13
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 107
Rejestracja: 30 paź 2010, 10:39
Lokalizacja: śląsk

Post autor: junior13 » 29 sie 2011, 23:51

najważniejsze jest spełnianie marzeń <okok>
fura fajna, jeszcze kilka zabiegów kosmetycznych i będzie spoko -dokładki w kolor i trochę :] latek ubędzie :) fajny kolor autka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga