Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C6] Jakie sprężyny ??

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
slyzgy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 05 cze 2011, 21:59
Lokalizacja: Kraków

[ A6 C6] Jakie sprężyny ??

Post autor: slyzgy » 21 lip 2011, 17:10

Witam w moim Audi jest zawieszenie sportowe a powinno byc Pneumatyczne.

Takie juz kupilem chcialem wsadzic normalne sprezyny bylem w serwisie Audi ale nic niemogą mi dopasować z uwagi na dedykowane pneumatyczne
Pan polecil miz nalesc audi takie samo i spisac numery sprezyn aby pasowaly

Mam Audi A6 Quattro 3.0 Tdi Kombi

Moge podać wage itd...

Ktos zamontowal sportowe zawieszenie a pneumatyke sprzedal bo nawet okablowania niema nic...

Chce podniesc samochód ale same amortyzatory niewstarczą

Nowa pneumatyka to wyskie koszty 10000+ zł ..

Sam niewiem.... ktos moze mi poradzić?

Pozdrawiam

[ Dodano: 2011-07-25, 23:16 ]
up

jasper
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 512
Rejestracja: 15 cze 2011, 08:07
Imię: Jacek
Moje auto: Allroad C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI 155KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: jasper » 26 lip 2011, 21:57

to czy nie ma w samochodzie okablowania to napewno trochę nie tak, ze względu na to że na pneumatyce poziomowanie lamp występuje na 4 czujnikach musisz się dokładnie przyjrzeć swojemu samochodowi tzn odkręć schowek i zerknij czy będzie tam centralnie umieszczony sterownik - duży taki z pięcioma kolorowymi kostkami i napisem wabco - wtedy będziesz miał 100 % pewności. ja myślę że twoje przewody są poprostu podpięte na jakieś opaski zaciskowe gdzieś w pobliżu z uwagi na to, że wiązki z lewej z przodu to jedna wiązka oświetlenie i abs hamulce czujniki oraz poziomowanie czujnik klocka itd. z prawej strony jest to samo. z tyłu również hamulec postojowy czujniki abs oraz poziomowanie. więc kostki tylko zostały wypięte i przyczepione z boku zobacz dokładnie przewody ciśnieniowe to przód kolor czerwony i zielony, tył (nie będzie widoczny ze względu na nadkole, oraz łatwość wykręcenia przewodów od krócca z tyłu do tylnych poduszek) czarny i niebieski.
Zaglądnik do kufra czy masz za siedzeniem zbiornik ciśnieniowy z różowym przewodem ciśnieniowym. Odkręcając prawe nadkole przednie tylko jego dolną przednią część sprawdź czy masz zamontowany kompresor. a tak na dzień dobry żeby nie wkurzało to z mmi [07] oraz [17] został pewnie wykodowany(chyba, że w mmi masz po naciśnięciu CAR) to wtedy wszystko jest. Jeśli naprawdę nie ma nic, ani przewodów ani ciśnieniowych przewodów steru itd to musiała być straszna rzeźba w twoim aucie. wierz mi wiem, co mówie, bo to dokładałem do auta. zawieszenie komplet pneumatyki dałem 3000 tysie. więc mam zapas wszystkich wachaczy sanek dyfer półosie itd, amory tarcze hamulcowe i zaciski se założyłem oczywiście dużo młodsze :P.
daj znać wstaw może jakieś foty to będziemy lookać co u ciebie tam występuje.

slyzgy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 05 cze 2011, 21:59
Lokalizacja: Kraków

Post autor: slyzgy » 23 sie 2011, 21:34

Problem rozwiązany.

Nowe amortyzatory ze względu na dedykowaną pneumatykę spreżyny zostały naciągnięte wraz z amorem auto zyskało jakies 5 cm .

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga