Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ All] Problem z układem chłodzenia

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
kollek89
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 47
Rejestracja: 09 lip 2011, 13:40
Lokalizacja: białogard

[ All] Problem z układem chłodzenia

Post autor: kollek89 » 15 lip 2011, 17:26

Witam!
Mam taki problem, a mianowicie od jakiegos czasu ubywało mi płynu w zbiorniczku wyrównawczym, nie duzo ale ubywało co niestety ale za kazdym razem uzupełniałem woda i tak było przez ostatnie jakies 1000 km ( 2-3L wody dolałem) i ostatnio jechałem sobie w miescie i zapaliła mi sie kontrolka od wody, podnosze maske i w zbiorniczku jest pusto, wiec jak zwykle wlałem do pełna i tego tez dnia mialem jechac w trase, wyjezdzam z miasta i po jakis 10km znow brak wody w zbiorniczku dolalem znowu jakies 5-7km i znow brak wody. Maska do góry odkrecam korek od zbiorniczka i leci para. i teraz tak na korku od wlewu odeju sucho, oleju nie ubywa ani nie przybywa, jak troche wystygł silnik i ponownie został odpalony to po jakis 2 min. wybija wode ze zbiorniczka, temperatura podczas jazdy była raz 90 a raz 70 i mniej stopni i jak miałem właczone ogrzewanie to leciało zimne powietrze, wiec co moze byc tego oprzyczyna ?

afro89
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 67
Rejestracja: 13 kwie 2011, 14:42
Lokalizacja: Warszowice k. Żor

Post autor: afro89 » 16 lip 2011, 23:49

Jak nie leci Ci ciepłe powietrze z nawiewu to jest zapowietrzony układ chłodzenia, co jest spowodowane ubytkiem płynu chłodniczego czy w twoim przypadku już wody, a przyczyną tego jest raczej uszczelka pod głowicą.

k615
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 23
Rejestracja: 05 kwie 2011, 22:00
Lokalizacja: Płock

Post autor: k615 » 17 lip 2011, 13:45

Mi ostatnio leciało ciepłe powietrze a nawet gorące i też miałem uszczelki do wymiany :|

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga