Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 2.5 99 r.] sterownik pompy wtryskowej

Silniki wysokoprężne
ODPOWIEDZ
ppablo

[A6 2.5 99 r.] sterownik pompy wtryskowej

Post autor: ppablo » 18 paź 2008, 20:31

Witam wszystkich
wczoraj auto stanęło w czasie jazdy , vag wykazał uszkodzenie sterownika pompy oraz problem z samą pompą. Mam pytanie do klubowiczów czy regenerować w serwisie , Bosch zaśpiewał sobie ok 2700 zl za naprawe łącznie z programowaniem steronika czy kupić na szrocie od zaufanych ludzi za 1000 zł

sypa
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2008, 06:42
Lokalizacja: Starogard

Post autor: sypa » 19 paź 2008, 08:10

Naprawa jeśli to tylko sterownik to 700 zł u mechaników w Kobiorze i ja ich akurat polecam- zobacz mój post w dziale polecam i inne moje posty bo też miałem problem z pompą. Po naprawie (regeneracji co prawda za 1900) byłem pewny że pompa pasuje no i mam 1 rok gwarancji. Poz.

ppablo

Post autor: ppablo » 19 paź 2008, 13:00

Mam kilka dni do zastanowienia się.
Ale widzę ceny regeneracji są podobne. Auto użytkuje moja żona,a A6 mamy od roku ale kupując ją to trochę jak to się mówi wdepnąłem, bo leje się olej z górnej części miski olejowej, przecieka też z mechanizmu różnicowego przy skrzyni biegów (automat) a ja siedzę w Irlandii więc wszystkie troski związane z autem spadły na moją kochaną żoneczkę, a ja zakochałem się w tym samochodziku, zastanawiam się nad sprzedażą i może kupię a6 z silnikiem 1.9. Ale to po nowym roku bo na razie mam inne wydatki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga