Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 c5 quattro] Problem ze zderzakiem tylnym

Nadwozie
ODPOWIEDZ
jakub88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 13 sty 2008, 01:45
Lokalizacja: Słupsk/Łeba/Warszawa

[A6 c5 quattro] Problem ze zderzakiem tylnym

Post autor: jakub88 » 23 sie 2008, 20:08

Witam! Mam Audi przed liftingiem sedan w quattro z tylnym zderzakiem z zakrytymi rurami z prawej i lewej strony. Chce wstawić zderzak z otworami na rury i ciekawi mnie czy będzie pasował? Jeśli ktoś z Was by wiedział, to bardzo bym prosił o pomoc :) Dziękuję i pozdrawiam wszystkich posiadaczy pierścieni.

jakub88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 13 sty 2008, 01:45
Lokalizacja: Słupsk/Łeba/Warszawa

Post autor: jakub88 » 23 sie 2008, 23:50

Dzięki za pomoc :) Zmiana listwy odpada,bo mam wgnieciony zderzak u góry i tak szpeci wizualnie,że wymienie cały. Udało mi się tanio znaleść od quattro z parktronikiem, tylko, że po lifcie dlatego zadałem pytanie. Po wymianie napiszę w temacie czy po drodze miałem jakieś problemy i zamieszcze foty. Pozdrawiam!

Voytec
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 936
Rejestracja: 05 lip 2008, 22:29
Imię: Wojtek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2015
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Eindhoven/WSCHOWA
Kontakt:

Post autor: Voytec » 24 sie 2008, 01:38

witam
napisz bo jak tez tak mam tylko ze w Avancie i jestem ciekaw czy przypasi Ci :?:

Chetnie bym u siebie tez rurki wystawil,tymbardziej ze front mam po lifcie i ten tyl troche szpeci :-(

jakub88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 13 sty 2008, 01:45
Lokalizacja: Słupsk/Łeba/Warszawa

Post autor: jakub88 » 13 paź 2008, 23:41

Dopiero dziś zmieniłem zderzak :) Wygląda znacznie lepiej, tylko koncówki jeszcze jakieś kupię. Moja wersja byla z parktronikiem i niestety wiązka z czujnikami okazała się zbyt krótka i musiałem ją wymienić na wersje po lifcie. Czujniki po lifcie nie chciały współpracować i zastosowałem nową wiązkę, ze starymi czujnikami i teraz jest wszystko okej. Kostka od niej jest taka sama,więc problemów nie było,a znajduje się z lewej strony auta w bagażniku za zmieniarką. Koszt to 400zl zderzak poliftingowy z wlotami oraz z belką (była w komplecie i jest inna po lifcie, niż przed liftem), oraz z czujnikami i wiązką + 300zł lakierowanie całego (trzeba użyć 3 rożnych lakierów) i założenie które trwało z 3h, więc łącznie 700zł. Mój zderzak był walnięty,ale jak ktoś ma dobry i chce pokazać kominy swojejo quattro,to wystarczy zmienić tylną dolną część zderzaka. Przepraszam za chaotyczny styl pisania :) Jak ktoś ma pytania,to proszę o maila. Pozdrawiam!

Voytec
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 936
Rejestracja: 05 lip 2008, 22:29
Imię: Wojtek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2015
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Eindhoven/WSCHOWA
Kontakt:

Post autor: Voytec » 16 paź 2008, 00:03

jakub88, Dobre info kolego.Ja jakos nie moge sie zebrac :-?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga