Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Problem z nawigacją MMI

Nawigacja fabryczna
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
steq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2008, 09:37
Lokalizacja: Ostrowiec Św

[A6 C6] Problem z nawigacją MMI

Post autor: steq » 13 paź 2008, 20:58

Wgrałem płytkę z najnowszą wersją nawigacji do autka (napewno dobrą) wprowadziłem moje dane. Problem jest następujący (albo nie ma problemu - nie mam pewności bo kupilem autko jakies tydzień temu i się jeszcze nie znam)
- wchodzę do navigacji - w menu: Nav-info jak na zdjęciu mam coś takiego - niewiem czy dobre są te dane bo "głos" z navi mówi po angielsku że navigacja nie jest aktywowana ( czy coś takiego - bo nie znam angielskiego dobrze) Mapa jest ok - moja ulica itp - niewiem jak wprowadzić adres docelowy. pomoże ktoś???
może zdjęcia wyjaśnia wszystko:
niewiem jak je umieścic bezpośrednio także daje linka (sorki) :

http://www.uploading.com/files/7JABJREP/Pulpit.rar.html

Awatar użytkownika
lockbit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 24 lip 2008, 14:10
Lokalizacja: W-wa

Post autor: lockbit » 13 paź 2008, 23:34

viewtopic.php?t=3124
pod tym linkiem masz pelne info jak zamieszczac fotki, opisane krok po kroku ;-)
jesli masz problem z angielski, lub innym jezykiem to bardzo pomocne jest www.google.pl/translate
co do Twoich fotek to opisz dokladnie z czym masz problem bo z fotek nie wiele wynika po za wyswietleniu zaplanowanej trasy :roll:

Pozostaje jeszcze alternatywa wgrania PL menu :-D
Audi A6 i 280KM To dopiero jest jazda....

Awatar użytkownika
steq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2008, 09:37
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Post autor: steq » 14 paź 2008, 10:00

lockbit pisze:viewtopic.php?t=3124
pod tym linkiem masz pelne info jak zamieszczac fotki, opisane krok po kroku ;-)
jesli masz problem z angielski, lub innym jezykiem to bardzo pomocne jest www.google.pl/translate
co do Twoich fotek to opisz dokladnie z czym masz problem bo z fotek nie wiele wynika po za wyswietleniu zaplanowanej trasy :roll:
Pozostaje jeszcze alternatywa wgrania PL menu

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Problem w tym że niewiem jak ustawić adres docelowy w Navi - kobitka mówi że navigacja jest nie aktywna czy tam nie aktywowana mimo że mapa jest ok - tzn pokazuje gdzie się znajduję w danej chwili. Obrazki dalem po to by ktoś podpowiedział co to za dane i czy może mam coś źle tam wpisane dlatego "głos" mówi coś takiego. Co do PL MENU - to skąd można coś takiego załatwić (prócz serwisu oczywiście) - no chyba że posiadasz to na kompie to jeśli da rade to by było super :)
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2013, 22:55 przez steq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lockbit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 24 lip 2008, 14:10
Lokalizacja: W-wa

Post autor: lockbit » 14 paź 2008, 16:19

Nie widzialem jescze na sieci PL menu za free. Co do ustawien to jak bede wracal do domu strzele kilka fotek i zalacze, moze pomoze. Jest jeszcze mozliwosc kupienia np. na allegro polskiej instrukcji do MMI - czasami tez przydatne, a i wydatek nie jest wielki.
Audi A6 i 280KM To dopiero jest jazda....

Awatar użytkownika
pan42
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 813
Rejestracja: 11 lip 2008, 17:35
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.0TDI CGLD 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: pan42 » 14 paź 2008, 19:53

Steg, jeżeli nie dałeś sobie rady z menu nawigacji tzn, że nie znasz angielskiego. Płytę masz dobrą, ale żeby Ci wytłumaczyć zasady działania łopatologicznie trzeba się sporo napisać i narobić zdjęć. Bo nawet jak wytyczysz trasę i tam dojedziesz to musisz umieć ją później skasować itd.
Proponuję, zakup instrukcji po polsku do MMI lub kontakt z kimś kto ma taki sam sprzęt i umie go obsługiwać. Pokazanie jak sie wszystko ustawia zajmuje chwilę, ale aby to opisać .....

Awatar użytkownika
steq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2008, 09:37
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Post autor: steq » 15 paź 2008, 08:14

Pozostaje radzić sobie samemu. Dam rade

Awatar użytkownika
steq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2008, 09:37
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Post autor: steq » 15 paź 2008, 12:18

Problem rozwiązany - wszystko tkwiło w tym że auto stało i silnik nie chodził. Czasami tak błache sprawy mogą okazać się podchwytliwe. Co do wprowadzenia adresu docelowego też już obczaiłem. Dzięki za zainteresowanie.

Jedyne co by pasowało to menu po polskiemu i głos navigacji polski - ale i bez tego sie da rade. Pozdro
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2013, 23:01 przez steq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lockbit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 24 lip 2008, 14:10
Lokalizacja: W-wa

Post autor: lockbit » 15 paź 2008, 13:03

Polskie menu to jest, ale polskiego lektora to jeszcze nie ma dostepnego.
Audi A6 i 280KM To dopiero jest jazda....

Awatar użytkownika
steq
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2008, 09:37
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Post autor: steq » 15 paź 2008, 13:19

lockbit pisze:Polskie menu to jest, ale polskiego lektora to jeszcze nie ma dostepnego.
ale jak można zmienić język menu (polski) - bo jest kilka ale języki obce. Czy tak samo jak z navigacją trzeba płytki i zainstalowac czy to już wyższa matematyka???

Awatar użytkownika
lockbit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 24 lip 2008, 14:10
Lokalizacja: W-wa

Post autor: lockbit » 15 paź 2008, 14:20

No... nie jest to takie proste 8-) Do zmiany menu trzeba zrobic tylko tlumaczenie tekstu a w navi trzeba nagrac na nowo calego lektora, zrobic odpowiednie biblioteki i je podmienic w miejsce juz istniejacych. O ile text jest bardzo przydatny i jest popyt na taka usluge, to bez lektora mozna sie obyc bez mniejszego problemu i chetnych jest tez malo, a i zabezpieczyc navi przed kopiowaniem tez nie mozna ;-) Kazdy kto ma kompa z nagrywarka DVD moze zrobic obraz plytki i pozamiatane.
Audi A6 i 280KM To dopiero jest jazda....

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga