Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Problem ze wspomaganiem Audi A6 c6

Elektryka
ODPOWIEDZ
gizmo1983
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 22
Rejestracja: 21 lut 2010, 14:52
Lokalizacja: Kielce

[A6 C6] Problem ze wspomaganiem Audi A6 c6

Post autor: gizmo1983 » 12 lut 2011, 11:52

Witam wszystkich mam ogromny problem. Opowiem o wszystkim od początku żeby wyraźnie przedstawić temat. Dwa tygodnie temu padły mi przeciwwagi w pompie oleju i odwiozłem samochód do naprawy. Okazało się że oprócz przeciwwag padła jeszcze turbina i pompa oleju. Auto stało ponad dwa tygodnie na dworze i padł akumulator. Podobno tak mówi mechanik, że kontrolki się świeciły tylko nie miał siły na rozruch więc go odpalili z matki. Wczoraj byłem go odebrać pierwszym objawem było to, że silnik pracował na 1200 obrotach i strasznie wył i wspomaganie działało strasznie ciężko. Więc wróciłem do mechanika. Skasował błędy i silnik zaczął pracować równo i na niskich obrotach za to wspomaganie jak działało ciężko tak działa nadal a i odkryłem że jeszcze schowka się nie da otworzyć. Po przejrzeniu bezpieczników w bagażniku po prawej stronie w desce rozdzielczej po lewej i prawej stronie pod podszybiem z lewej strony i pod kierownicą stwierdzono że wszystkie są sprawne. Więc znowu podpięto komputer i zaczęto testy okazało się że nie ma napięcia na module komfortu. Ale, że nie wiedział który moduł jest odpowiedzialny za tą przyczynę i gdzie on się znajduje odesłał mnie i powiedział, żebym przyjechał po niedzieli. Koledzy bardzo proszę może wy mi pomożecie bo przyjemność z jazdy zeszła do zera w moim przypadku. Z góry dziękuję
Ostatnio zmieniony 12 lut 2011, 13:22 przez gizmo1983, łącznie zmieniany 1 raz.

tmr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 770
Rejestracja: 03 gru 2008, 22:44
Imię: Forum Audi
Moje auto: S6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 326KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Konin/wlkp
Kontakt:

Post autor: tmr » 13 lut 2011, 07:12

sam sprawdz kolego bezpiecznik numer 5 po stronie pasazera z przodu (15A).
Sam komfort II jest za schowkiem. Albo nie ma pradu, albo odlaczyli mase, albo CANy.
pozdr
_TMr
Wykonane mody :) :
C6:
- lustreko fotochrom
- bixenony (+AFS) z poziomowaniem i zmywaniem, LED
- MMI High, Navi, BT, TV, DVD, AMI
- elektryczne stołki
- parktronic plus
- ogrzewanie postojowe
- ori kamerka cofania
- TPMS

C7:
- ori kamerka, ori hak

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga