Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] kodowanie pilotów

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bartosch
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 114
Rejestracja: 15 kwie 2010, 09:00
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

[A6 C5] kodowanie pilotów

Post autor: bartosch » 13 sty 2011, 15:38

Po wymianie alternatora (aku rozładowany do zera i wyjety na całą noc) przestał działać mi pilot od centralnego ( w scyzoryku) na naszym forum jak i na kilku innych czytałem jak to programować, prubowałem wszystkiego co pisali i nic. Miałem tylko jeden kluczyk to myslalem że moze na dwa będzie lepiej więc dokupiłem taki sam kluczyk, dorobiłem grot i dalej do auta. Jakimś cudem zaprogramowałem jeden kluczyk więc myślałem, że już jestem w domu. Zaprogramowałem drugi patrze działa, ale pierwszy przestał, chciałem go jeszcze raz zaprogramować ale teraz żaden nie działa i już nie mogę nic zrobić, kiedy go koduje w drzwiach to kontrolki migają ale już nic się nie dzieje. niemam niestety vagcoma ale polskim i vwtoolem też można wejść w adaptacje u mnie to 21. Pomóżcie mi bo już nie wyrabiam a podejrzewam, że z tego posta skorzysta bardzo wielu forumowiczów.

milosz_wwl
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:23
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: milosz_wwl » 13 sty 2011, 16:36

Witam,
Równierz mam problem z pilotem.
Posiadam tylko jeden kluczyk (scyzoryk) i chciałbym go zaprogramować. Początkowo myślałem że nie działa z powodu baterii, ale ją wymieniłem. Nie ma żadnej reakcji po naciśnięciu przycisków.

Posiadam vwtool i vag-com

Pomoże ktoś??

Awatar użytkownika
bartosch
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 114
Rejestracja: 15 kwie 2010, 09:00
Imię: Tomasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: bartosch » 13 sty 2011, 22:03

miałem dwa piloty rozkodowane, próbowałem wszystkich sposobów z forum i nic. Mam tylko polskiego vaga i nim zrobiłem, w adaptacjach trzeba wejsc w kanał 21 i wpisać 0 potem zapisz, potem wpisujemy (wpisywałem 1,2, 01,002 itp i nic) 0011 i dajemy zapisz. na dole pojawi się jakaś liczba chyba jakoś ponad 6000 dalem test i tak zostało. Potem jeden kluczyk wkładamy do stacyjki i dajemy na zapłon bądź odpalamy nie było różnicy, a drugi jak kto woli albo wychodzimy i wkładamy do zamka albo tak jak ja przez otwarte okno, przekręcamy na zamykanie i bardzo szybko trzeba wrócić w pozycję pionową wciskamy raz otwieranie wyciągamy kluczyk i po ok. 10 sek. wciskamy zamykanie wtedy pierwszy jest już z głowy, Drugi tak samo tylko że otwieranie wciskamy 2 razy i zamykanie ale tylko raz!! Teraz już tylko cieszymy się sprawnymi dwoma lub więcej pilotami:) Sprubój tej metody ja kilka godzin się z tym męczyłem aż w końcu trafiłem, dla pewności rozkodowałem wszystko raz jeszcze i to naprawdę działa:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga