Opony samochodowe Audi
części samochodowe
Kalkulator OC mfind
opony i alufelgi
Tarcze, hamulce

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Nowy Moderator (archiwum)

...czyli nowości na Forum Audi A6 / A7 Klub.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Doc
Administrator
Administrator
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AJL 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Kontakt:

Nowy Moderator (archiwum)

Post autor: Doc » 27 wrz 2008, 21:49

Witajcie.

Niestety nie wiemy co dzieje się z Maciejem. Ponad 20 dni temu ostatnio był na forum.
Nie zostawił nam informacji, nie wiemy czy wyjechał czy co się dzieje :-(
Jak wiecie macieja był moderatorem.

Ponieważ zbiera się coraz więcej bałaganu, źle nazywanych tematów (niestety mimo instrukcji co krok), poprosiłem o pomoc Crazy_Ivana , Moderatora, którego znam z klubu Audi 80. Ponieważ jest doskonałym Modem, wierzę, że i tu nam znacznie pomoże ogarnąć bałagan.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Doc, łącznie zmieniany 1 raz.
2007-12-08, Doc / Andrzej - założyciel pierwszego, największego forum Audi A6 / A7 w Polsce --> kontakt <okok>

Awatar użytkownika
Doc
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Doc » 27 wrz 2008, 22:23

censored pisze:Swoja droga Wy jako hm śmiało mozna powiedzieć zarząd powinniście miec wymienione nr telefonów miedzy sobą co znacznie ułatwiłoby kontakt między Wami.
Masz rację. Nauczka na przyszłość.
2007-12-08, Doc / Andrzej - założyciel pierwszego, największego forum Audi A6 / A7 w Polsce --> kontakt <okok>

Martin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Imię: Marcin
Rocznik: 2002
Silnik: 2.4 170KM
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Kontakt:

Post autor: Martin » 29 wrz 2008, 00:11

Doc moim zdaniem powinienes wybrac kogos z a6klubu a nie znowu sciagac kogos z innego forum<smuty>

To tylko moje zdanie,twoje forum robisz co chcesz;-)

Crazy_Ivan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7

Post autor: Crazy_Ivan » 29 wrz 2008, 09:26

Witam wszystkich ciepło. Póki co.
Zapewniam Was, że dla mnie najważniejszy jest Regulamin i netykieta. Niektórzy twierdzą, że jestem zbyt zasadniczy. Być może ale dzięki temu nikt nie może mi zarzucić, że jestem stronniczy. Dla mnie nie ważne jest czy ktoś jest młody, stary, ma staż czy jest modem podobnie jak ja. Jeśli łamie Regulamin lub zasady obowiązujące na forum to dostaje po głowie. Tylko w ten sposób można opanować sytuację na coraz liczniejszym forum. Nie znaczy to, że z miejsca solę ostrzeżenia do profilu, co to to nie ale nie jestem zbyt pobłażliwy. Bardzo drażni mnie nagminne nie używanie polskich znaków diakrytycznych, nie zwracanie uwagi na błędy orto itp. Mimo, iż nie jest to forum polonistyczne to jest to jeden z punktów Regulaminu. Ponadto uważam, że o nasz język należy dbać. Poprawnie pisane posty o wiele łatwiej się czyta i rozumie.
Myślę, że dzięki temu, iż nie jestem emocjonalnie z wami związany będzie mi łatwiej o obiektywną ocenę.
Póki co będę bacznie się przyglądał.
Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2008, 10:01 przez Crazy_Ivan, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Crazy_Ivan

Kosa

Post autor: Kosa » 29 wrz 2008, 09:36

Witaj.
Aż strach sie bać <ok>

Awatar użytkownika
Murzyn
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 29 wrz 2008, 15:13

censored pisze:Podzielam zdanie Martin i censored,

Witaj w klubie Crazy_Ivan,
odwazna decyzja :roll: mod, ktorego jeszcze nikt nie zna. Ja zauwazylem wieksza potrzebe moda regionalnego (lub polaczeina tych 2-ch funkcji)

Decyzja admina jest swieta, wiec Witamy w klubie <ok>
Usunieto pkt 29 regulaminu !!

Awatar użytkownika
joker.007
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Kontakt:

Post autor: joker.007 » 29 wrz 2008, 16:54

Ja również witam kolejnego moda :mrgreen: :-P

Crazy_Ivan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7

Post autor: Crazy_Ivan » 29 wrz 2008, 18:49

greg25, dziękuję.
greg25 pisze:Racja, to są ważne sprawy, byle nie traktować userów jak rekrutów w jednostce karnej.
Niestety z doświadczenia wiem, że twarde traktowanie regulaminu daje najlepsze efekty. Pobłażliwość to najprostsza droga do rozprężenia i bałaganu. Tymbardziej, że jeśli jednemu userowi na coś się przymknie oko to od kolejnego nie można wymagać więcej i w efekcie sami pogubimy się co wolno, a czego nie wolno. Po to jest regulamin, żeby nie było wprowadzania relatywizmu. Regulamin jest po to, żeby go przestrzegać. Można się dobrze bawić i wzbogacać wiedzę nie łamiąc regulaminu.
Przekleństw (na publicznym forum) nie ciepię równie mocno jak kaleczenia polskiego języka.

No to do roboty.
Na początek proszę byś zmienił rozmiar zdjęć w podpisie gdyż zgodnie z regulaminem grafika w podpisie ma się zawierać w rozmiarze max 70x350 pikseli :-) . Twoje foty mają prawie dwa razy większą wysokość.
Pozdrawiam Crazy_Ivan

Awatar użytkownika
Doc
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Doc » 30 wrz 2008, 00:19

Dziękuję za wszelkie uwagi.

Co do modów grup regionalnych, temat był poruszany. Czekam na PW.

Pozdrawiam.

Crazy_Ivan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7

Post autor: Crazy_Ivan » 30 wrz 2008, 18:43

MR.A6 pisze:witam,witam...poprawny język i ortografia jak najbardziej,to mała uwaga do słów "tym bardziej",bo widzę,nawet najlepsi strzelają byki <piwo> ,cytuję poniżej:
Owszem, :oops: każdemu może się zdarzyć. Nigdy nie twierdziłem, że jestem nieomylny :lol: . Jednak co innego pojedynczy błąd, a co innego post, w którym roi się od byków i to pospolitych. Potrafię jednak przyznać się do błędu czy pomyłki. Natomiast niektórzy z Was pomimo, że są moderatorami czyli powinni czuwać nad przestrzeganiem Regulaminu, sami nagminnie go łamią.
censored pisze:Kazdy juz sie dowiedzial kim jest nowy Moderator i tym milym akcentem koncze ten temat :)
Czyżbyś zapomniał jaka jest rola moderatora? To tyle tytułem riposty.
Pozdrawiam Crazy_Ivan

Zablokowany

Wróć do „Nowości i Komunikaty”

Akumulatory samochodowe Audi A6
Kalkulator OC hamulce