Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 C5 Avant] spalony - nie działający spryskiwacz prze

Nadwozie
ODPOWIEDZ
barthezz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 13 sie 2010, 22:55
Lokalizacja: podlaskie

[Audi A6 C5 Avant] spalony - nie działający spryskiwacz prze

Post autor: barthezz » 06 sty 2011, 21:50

witam szanownych kolegów z forum.

ostatnio podczas postoju (przy uruchomionym silniku) zaczął mi się palić i topić prawy spryskiwacz przedniej szyby od strony spodu maski. Zanim wyłączyłem silnik i rozpocząłem akcję ratunkową było niestety już za późno ponieważ okazało się, że stopieniu uległo gniazdo w spryskiwaczu i jakaś wtyczka, która do tego gniazda wchodziła. W związku z tym mam niesprawny prawy sprysk co przy tej pogodzie jest bardzo uciążliwe. Przekopałem chyba cały internet w celu znalezienia nowego spryskiwacza lecz nigdzie nie mogłem znaleźć tego elementu, a narazie nie chcę odwiedzać serwisu z wiadomych powodów.

Może miał ktoś z Was kiedyś podobny problem i może dysponuje adresem sklepu, firmy, która może mieć w swojej ofercie takie cudo lub może ktoś wie w jaki sposób tą awarię naprawić?

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

pozdrawiam

barthezz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 13 sie 2010, 22:55
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: barthezz » 12 sty 2011, 21:50

i to się nazywa wyczerpująca wypowiedź, dzieki bardzo pawelk600, masz u mnie piwko:) jakbyś mógł to jeszcze tylko podpowiedz czy sposób montażu spryskiwacza jest jakiś mega wymyślny czy tylko na zasadzie wyjmij/włóż, z którym bez problemu można poradzić sobie samemu

Chory
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 35
Rejestracja: 11 mar 2010, 09:10
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Chory » 12 sty 2011, 23:34

Podepne sie pod temat spryskiwaczy.
Spalil mi sie ostatnio bezpiecznik od podgrzewania. Wymienilem, i momentalnie spalil sie kolejny. Gdzie w pierwszej kolejnosci powinienem szukac przyczyny? Sa jakies typowe usterki tego elementu?

barthezz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 13 sie 2010, 22:55
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: barthezz » 13 sty 2011, 12:18

pewnie masz jakieś zwarcie jak to zwykle bywa w momencie kiedy palą się bezpieczniki, poszukaj na całej długości przewodów czy któryś nie jest przypadkiem przerwany, sprawdź gniazdo w spryskiwaczu, może tam coś się niedobrego dzieje. W moim przypadku kiedy spalił mi się sam spryskiwacz przyczyną prawdopodobnie było (tak domniemuję), że pod sam spryskiwacz i te gniazdo z pinami od podgrzewania zaszła duża ilość mokrego śniegu, tak myślę ale do końca nie jestem pewien, więc może u ciebie jest podobny problem

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl