Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c4] Czujniki parkowania z allegro

Nadwozie
ODPOWIEDZ
Iroxxx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 68
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:30
Lokalizacja: Jordanów

[a6 c4] Czujniki parkowania z allegro

Post autor: Iroxxx » 15 gru 2010, 21:07

Witam, mam a6 C4 w sedanie i z powodu duzego rozmiaru samochodu i słabej widocznosci do tyłu zakupilem na allegro czujniki parkowania. W instrukcji pisze, że powinny byc zamontowane min 50 cm nad ziemią aby nie wyłapywać krawężników itp. mam pytanie, czy montował już ktoś takie czujniki w C4?? Nie chce wiercić w zderzaku i wolałbym je zamontować w plastikowej dokładce zderzaka. Obracając czujnik można ustawić jego kąt względem ziemi. Czy będą działały prawidłowo?

Iroxxx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 68
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:30
Lokalizacja: Jordanów

Post autor: Iroxxx » 15 gru 2010, 21:27

Andi 2.5 tdi pisze:Iroxxx, zamocuj tak jak jest w instrukcji beda dzialaly <ok> sam mam i chodza super :d
tak to u mnie wyglada :
a6-c4-25-witam-pokaze-fotki-poki-jeszcz ... t11232.htm

Okej, tak zrobie. Chciałem jeszcze zapytac o lakierowanie. Mam lakier pod kolor w sprayu, jak pomalować żeby nie zeszło? Papier ścierny, benzyna ekstrakcyjna i malowanie??

Aha jeszcze jeśli możesz to podpowiedz jak odkrecić zderzak żeby mi to szybko poszło bo w blaszaku zimno hehehehe

Iroxxx
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 68
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:30
Lokalizacja: Jordanów

Post autor: Iroxxx » 16 gru 2010, 19:50

Andi 2.5 tdi pisze:
Iroxxx pisze:
Andi 2.5 tdi pisze:Iroxxx, zamocuj tak jak jest w instrukcji beda dzialaly <ok> sam mam i chodza super :d
tak to u mnie wyglada :
a6-c4-25-witam-pokaze-fotki-poki-jeszcz ... t11232.htm

Okej, tak zrobie. Chciałem jeszcze zapytac o lakierowanie. Mam lakier pod kolor w sprayu, jak pomalować żeby nie zeszło? Papier ścierny, benzyna ekstrakcyjna i malowanie??

Aha jeszcze jeśli możesz to podpowiedz jak odkrecić zderzak żeby mi to szybko poszło bo w blaszaku zimno hehehehe
takie rzeczy robi sie spokojnie bez demontazu zderzaka ;-)

Kolego a jak wyglada sprawa z przeciągnieciem kabli do bagażnika?

Awatar użytkownika
Michaelo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 229
Rejestracja: 10 wrz 2009, 23:49
Lokalizacja: PP-PCH-PO

Post autor: Michaelo » 16 gru 2010, 22:08

Montowałem u siebie w dokładce zderzaka, bo chciałem aby były niewidoczne. Szczerze mówiąc nie polecam. Trudno złapać odpowiedni kąt :-/ Ale jest to do zrobienia...
Montuj tak jak pisał Andi 2.5 tdi
<b>WEBASTO</b> Feel the drive

Tomi313

Post autor: Tomi313 » 17 gru 2010, 14:32

Witam, nie wiem jak w C4 ale w C5 ja u siebie przewody poprowadziłem przez klapke wentylacyjną z lewej strony. Do przeciągnięcia przewodów użyłem "chwytaka pazurkowego" dzięki czemu dało radę sprawnie przeciągnac do środka. Pzdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga