Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi 100 C4] Problem z masą tylnej klapy

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hercules69
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 19 wrz 2008, 08:21
Lokalizacja: Gostynin

[Audi 100 C4] Problem z masą tylnej klapy

Post autor: hercules69 » 22 wrz 2008, 09:37

Mój problem polega na tym że w czasie jazdy mrygają mi na dołkach jednocześnie kontrolki od od ogrzewania tylnej szyby i przeciwmgielnego a także czasem nie działa mi tylna wycieraczka, z tego co ustaliłem czytając forum to prawdopodobny zanik masy(-) tylko nie jak i gdzie jej szukać w tylnej klapie??? Robił ktoś coś takiego może???




Poraz kolejny nazywaj poprawnie tematy.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2008, 10:04 przez hercules69, łącznie zmieniany 1 raz.

kowal a6 19
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 22 wrz 2008, 19:10
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: kowal a6 19 » 22 wrz 2008, 19:55

witam. pomoże ci i to napewno zrobienie wiązki kabli w lewym rogu klapy. Bardzo często się tam przerywają. jeżeli nie to to za tapicerką w lewym rogu bagażnika jest glówna masa i może być lużna ale to rzadko sie dzieje.Sprawdz kabelki na przejściu do klapy. pozdrawiam i miłej naprawy. Jak nie to to napisz a znajdziemy wyjście ;-)
PRAWDZIWA SIŁA TKWI....
TYKLO W TDI!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
hercules69
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 19 wrz 2008, 08:21
Lokalizacja: Gostynin

Post autor: hercules69 » 22 wrz 2008, 20:28

Dzięki za info sprawdze dopiero w sobote bo wtedy będe miał czas, napewno napiszę co i jak :-)

[ Dodano: 2008-09-27, 19:01 ]
kowal a6 19 dzięki!!! rzeczywiście był przerwany kabelek w lewym górnym rogu klapy, polutowałem i wszystko jest ok ;-)

Casian
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 21 mar 2009, 14:05
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Casian » 20 wrz 2009, 14:43

Witam!
Mama pytanko ostatnio zrobiłem sobie połączenia na wiązce kabli w lewym górny rogu tylnej klapy. Ani wycieraczka, ani światła przeciwmgielne, i ogrzewanie tylnej szyby nie działo. Myślałem że kable w wiązce są wszystkie inne. Okazało się, że jak lutowałem kabelki wystąpiły 2 takie same, cienkie biało -brązowe, no i polutowałem je. Okazało się że coś jednak nie gra. Wszystko jak nie chodziło tak nie chodzi, dodatkowo mam coś z zamkiem centralnym gdyż jak otworze tylna klapę, sam zamyka mi auto.. Wydawało mi się że lutowałem dobrze kable, przynajmniej starałem się to robić uważnie i powoli.
Co najlpiej zrobić? Znów wszystko przeciąć ? Czy może to coś innego?
Zastanawiałem się również jakie to kable idą w prawym rogu... Może tam też kable się poprzecierały.. Ma ktoś może jakiś pomysł ?

Casian
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 21 mar 2009, 14:05
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Casian » 06 paź 2010, 09:16

witam
Odświeżę temat..

Problem z samoczynnym zamykaniem się centralnego zamka, został rozwiązany..
Dwa razy naprawiałem kable w wiązce w lewym górnym rogu.
Problem nowy a zarazem stary ... Nie działa wycieraczka, czy istnieje możliwość że po roku nie używania mogło się z nią coś stać ? I nie działa ogrzewanie tylnej szyby, tu problem był od początku zakupu auta.. Nie działa i już... :-/ Kable za załamaniu są na pewno dobrze polutowane.
Jak spr tą wycieraczkę gdyż wcześniej chodziła potem przestała, co do ogrzewania nigdy od zakupu mi nie grzało. Jestem bardzo lakiem w sprawach prądowych, mam w domu miernik ale nie wiem jak do tego się zabrać żeby eliminować przyczyny. Mógłby ktoś tak po chłopsku podpowiedzieć jak to wszystko spr i w końcu dojść do sedna sprawy :)

Dzięki wielkie za fatygę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga