Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Wszystkie] Opony: bieżnikowane, używane czy chińskie?

Wszystko co dotyczy ogólnie felg, opon, kół nie przywiązane stricte do konkretnego modelu włącznie z innymi pojazdami.
rolandV
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 96
Rejestracja: 19 wrz 2010, 16:54
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: rolandV » 30 wrz 2010, 22:09

mr.Pit pisze:Kolego rolandV 8mm bieżnika za 1/4 ceny? - powiedz gdzie to wezmę hurtem nawet tonę :-P
Przysiek koło Torunia, zakład wulkanizacji przy głównej trasie Toruń - Bydgoszcz. :mrgreen:

januszw6666
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 04 wrz 2010, 13:54
Lokalizacja: Balaguer/Hiszpania

Post autor: januszw6666 » 01 paź 2010, 12:23

Dodam coś z własnego doświadczenia.Opona używana wyglądająca na prawie nówkę to bardzo podejrzana sprawa no chyba że kupię ją na szrocie z rozbitego auta co też nie jest taki pewny zakup.Opona używana musi być trochę wyjeżdżona.Kupuje teraz opony u sprawdzonych ludzi i muszę powiedzieć że po moim złym wyborze bo połasiłem się właśnie na idealny bieżnik dostałem w prezencie następne Micheliny no ale za zmianę musiałem zapłacić.Za dwie opony płacę się 50 euro plus założenie 20euro a nowa 17 Michelina kosztuje 130 euro.Pewnie że noszę się z zamiarem kupienia nowych ale jak wiecie w Hiszpanii jest kryzys który dotkną i mnie.tak prawdę mówiąc to samochód był już na sprzedaż ale postanowiłem jeszcze się wstrzymać bo szkoda mi autka.

Ataman70
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 44
Rejestracja: 14 lip 2010, 09:47
Lokalizacja: /Kraj

Post autor: Ataman70 » 06 lis 2010, 22:13

mialem letnie protektorowane - przy hamowaniu porazka byla, nie bylo opcji na tym powaznie i bezpiecznie jezdzic. Sprzedalem dalej po 2 tygodniach.
Zimowki - mialem uzywane, prawie nowe i wygralem na torze -dzieki oponom wlasnie - z kolegą, ktorymial nowki protektorowane.
nie skuszesie juz więcej na nalewki, chyba, ze do spacerow po miescie.

Uzywane dobrych firm kupuje regularnie i smigam na nich sporo z poczuciem bezpieczenstwa.

Awatar użytkownika
GranuL
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 729
Rejestracja: 08 cze 2009, 18:38
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 174KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: GranuL » 16 lis 2010, 01:08

ja mam teraz chińczyki z tego co mi tomkom1, powiedział bo od niego brałem koła właśnie i lata mi się na nich super (letnie 40profil) w deszcz potwierdzam ze auto ucieka dość mocno ale jak jest sucho jest bomba i cicho ;)

marcin.audi.a6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 414
Rejestracja: 29 lis 2008, 19:13
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: wlkp/nl

Post autor: marcin.audi.a6 » 16 lis 2010, 12:59

miałem okazję jezdzić na chińczykach i przy większych prędkościach nie bardzo się trzymały na zakrętach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga