Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

podłokietnik a6 c4, problem ??

Wnętrze
ODPOWIEDZ
Macieks86
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 49
Rejestracja: 26 paź 2009, 17:45
Lokalizacja: Wąsosz

podłokietnik a6 c4, problem ??

Post autor: Macieks86 » 05 lis 2010, 17:20

mam a6 c4 i do fotela kierwcy chcialbym dorzucic podlokietnik. W fotelu przez material jest wyczuwalna dziura na podlokietnik ale nie wiem na 100% czy mi podejdzie ??
pozdr.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 05 lis 2010, 21:45

Macieks86, zanim zaczniesz ciac siedzenie rozbierz tyl fotela odwin material i zobacz czy jest gwinotwane miejsce na przykrecenie.jesli bedzie to bedzie ci pasowal ori podlokietnik.jesli nei bedzie to bedziesz musial albo dokupic ten kawalek i dospawac albo dorobic to.generalnie jest to szesciokatna dziura z jednym rogiem scietym aby bylo wiadomo jak wlozyc podlokietnik wlasciwie.
co do rozbierania fotela to juz opisywalem.odkrecic dwie srubki od dolu fotela trzymajace tylne plecy fotela.nastepnie odwinac material srubokretem ze szczelin z tych plecow.zaczac od dolu podwazajac srubokretem.sa na sprezynujacych blaszkach wiec nie ma problemu.jak juz odwiniesz krawedz materialu do samej gory to plecki zsuwasz w dol i juz masz wizje fotela od wewnatrz.jesli nie bedziesz mail tego meisjca z gwintem.to przelec moje posty gdzies jest fotka tego kawalka w ori..

no i popraw kolego temat zastosuj tagi zeby te moje wypociny nei wyladowaly w koszu heheheh
Ostatnio zmieniony 05 lis 2010, 22:01 przez Forum Audi A6 ., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bryku104
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 152
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:38
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: bryku104 » 05 lis 2010, 21:54

Dokładnie, wszystko na temat jest tu: a6-c4-podlokietnik-vt10389,15.htm

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga