Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Warsztat]3miasto, Zabezpieczenia, diagnostyka,elektryka itp

ODPOWIEDZ
grzegorz75
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 10 wrz 2010, 08:20
Lokalizacja: Trójmiasto

[Warsztat]3miasto, Zabezpieczenia, diagnostyka,elektryka itp

Post autor: grzegorz75 » 23 paź 2010, 18:58

Chciałem polecić warsztat Pana Adama Pacholczyka . Firma nazywa się Apis i mieści się w Gdyni na ulicy Hodowlanej 7. Pan Adam ma pojęcie co robi i pojęcie o Audi , jego diagnostyce itp i uważam, że jest doskonałym fachowcem . Kilka zabezpieczeń ,które nam zaproponuje spowoduje , że nie tak prędko i łatwo nasz Audiczek wpadnie w niepowołane ręce , pomijając oczywiście to, że obowiązkowo powinniśmy wciskać za AC w ubezpieczalniach :-). Warsztat niewielki , schludny i czysty , nie jakaś zapuszczona obora.Pracownicy mili i grzeczni , bez aparycji miętowych cwaniaczków . Oddając autko nie otrzymamy spowrotem zdemolowanego jeździdła , z pourywanymi tapicerkami , bo monter nie wiedział jak się je ściąga. Przy okazji zakładania zabezpieczeń , pan Adam wymienił mi nowy oryginalny czujnik poziomu paliwa ( ma rabaciki w Audi na oryginalne części ), który zesrał się nieszczęśliwie zaraz po zakupie autka :-) i usunął parę nieistotnych pierdółek, aczkolwiek denerwujących. Zrobiłem też najnowszą aktualizację Navi i polskie menu. Wszelkie sprawdzanie po Vin też tam uświadczymy. Pana Adama polecili mi koledzy, co też śmigają Audi.
Jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam.
Usunieto- regulamin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga