Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Dziwny Dźwięk w lewym przednim kole...

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
MISIEK_A6

[A6 C5] Dziwny Dźwięk w lewym przednim kole...

Post autor: MISIEK_A6 » 25 sie 2008, 19:16

Witam! Od 2miesiecy moje 6-czka cierpi na jakies skrzypienie w lewym przednim kole... Jest to okropny hałas, zupełnie jak trzeszczące stare sprężynowe łóżko... Dzwięk ten słychac w szczególnosci przy skrecaniu, gorzej jak sie skreca i sa nierownosci to juz wogole masakra. Dwa miesiace temu jak to sie zaczeło to było cichutkie i nie przeszkadzało mi, kumpel usłyszal to jak auto parkowałem i podjezdzałem pod kraweznik. Teraz wystarczy ze w miejscu auto stoi i krece kierownica w lewo i prawo i slychac. Byłem u mechaników nasmarowali mi wszystkie wachacze, oliwili nawet jakies gumy na wachaczach strzykawka, i nic. Nie wiem co robic... Prosze o pomoc...

Uzywaj tagow
Ostatnio zmieniony 26 sie 2008, 12:02 przez MISIEK_A6, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
alukard
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1283
Rejestracja: 24 lut 2008, 20:39
Imię: Audi A6 Jacek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 AGA 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: alukard » 25 sie 2008, 20:18

sprawdz czy nie jest luzny pasek od wspomagania

Awatar użytkownika
kowalsky88
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 11 cze 2008, 18:15
Lokalizacja: Notts

Post autor: kowalsky88 » 25 sie 2008, 20:30

siemka , kolego ja mysle ze to czesc zawieszenia, jak pojedziesz do mechanika to od razu ci powie ze to jest to , ja tez to mialem , piszczalo na maxa , po wymianie wszystko ustepilo . ja bym stawial na to, jak chcesz to pozniej podam ci numer partii katalogowy. po 23.00 bede w domu. odezwij sie jakos. 3m sie :-P


:idea: i jeszcze jedno : jak bedziesz wymienial to wymien od razu z obu stron ;-)

[ Dodano: 2008-08-26, 11:58 ]
jest to wahacz nosny o numerze 4D0 407 151P
Taki ja u siebie wymienilem i smiga bardzo cichutko. :) mam tej czesci zdjecie , tylko nie wiem jak wrzucic na stronke

Montelukast
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 69
Rejestracja: 28 sie 2008, 14:08
Lokalizacja: Białystok

hej kolego!

Post autor: Montelukast » 28 sie 2008, 15:09

miałem dokładnie to samo. Taka uroda A6... myżle, ze tutaj chodzi o przegub. u mnie padł prawy, tak samo trzeszczało. wymienisz przegub, można tylko z jednej strony, nie musisz obu, i wszystko bedzie super działało. Tylko kup ten lepszy, bo podobno sa dwa na rynku części zamiennych. ja kupiłem lepszy, zapłaciłem jakies niecałe 200 zł i wszystko działa jak należy! pozdrawiam
życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma...

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 01 wrz 2008, 14:47

U mnie też stwierdzili koncówke drążka i wachacz przedni dolny prosty... części kupione jutro jade sie umowić z mechanikiem...

Awatar użytkownika
krynik
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 20 sie 2008, 21:32
Lokalizacja: ketrzyn

Post autor: krynik » 06 wrz 2008, 16:35

u mnie tez zaczęło trzeszczeć tak samo. wymieniłem wahacz ale nic nie pomogło. okazało sie że to amor. co najgorsze trzeba zainwestować trochę więcej bo wymienia się dwa na raz

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 07 wrz 2008, 17:58

Słuchaj nie ma tragedi :) Najtanszy nowy Amortyzator to koszt 90zł :lol: a z wyższej półki to po 250-300zł 8-) Mi też mowil ktoś ze to amortyzator... ale całe szczęscie to byly wachacze do wymiany. Najgorsze było to ze nie wiadomo który bo luzów żadnych nie było...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga