Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[100/a6 C4] montaż halogenów

Elektryka
ODPOWIEDZ
Wojt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 82
Rejestracja: 28 wrz 2010, 23:36
Lokalizacja: Tarnów

[100/a6 C4] montaż halogenów

Post autor: Wojt » 14 paź 2010, 21:42

Witam, po ostatnim nocnym powrocie do domu zastanawiam się nad montażem halogenów przeciwmgłowych w swojej 100 c4. zastanawiam się bo nie wiem na ile problematyczne i trudne jest ich zamontowanie . Chciałbym sie dowiedzieć czy to jest "plug&play" czy trzeba montowac włączniki, przekażniki kable itp
Pozdrowienia

axidix
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 282
Rejestracja: 12 paź 2009, 11:50
Imię: Robert
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1995
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie

Post autor: axidix » 14 paź 2010, 22:16

no tak tylko tka operacja to z 600-800 złotych a jednak jak zrobic jak maja ori 100 w zdezaku i wtedy z 100 złotych koszt :P . ale to wybur nalezy do tego co zakłada ,

tak na marginesie to ja i sie zastanawiam nad zamontowaniem dalekosieznych albo
hella FF 50

Bosch Compass 1000

zastanwiam sie nad wkomponowaniem ich w kratki prawa i lewa :P lub moze 4 na srodku :) hhehe moze ktos dokladał w A6 C4 juz jakies nie ori dalekosiezne ?
nie ma to jak jedno auto, dwie nogi, trzy pedały, cztery koła, pięć cylindrów i sześć litrów na setkę...

Pomóż wystarczy ze przekażesz 1% swojego podatku.Numer KRS 0000064892 z dopiskiem Aleksandra Życińska.Mukowiscydoza codzienna walka o oddech! Dziękuje wszystkim za wsparcie ;p www.ptwm.pl

Wojt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 82
Rejestracja: 28 wrz 2010, 23:36
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Wojt » 14 paź 2010, 22:22

myślałem o tych w zderzaku <ok>

axidix
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 282
Rejestracja: 12 paź 2009, 11:50
Imię: Robert
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1995
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie

Post autor: axidix » 14 paź 2010, 22:32

kolego zeby bylo jak ori musisz policzyc 2 halogeny , 1 przekaznik , oprawke bezpiecznika , włacznik ori halogenów :) wiec tak pokrutce jak sobie sam załozysz jakies 150 złotych :) wiec nie tak strasznie :)
mam nadzieje ze pomogłem ,

aa i chyba kratki w zdezaku trza wymienic ?
nie ma to jak jedno auto, dwie nogi, trzy pedały, cztery koła, pięć cylindrów i sześć litrów na setkę...

Pomóż wystarczy ze przekażesz 1% swojego podatku.Numer KRS 0000064892 z dopiskiem Aleksandra Życińska.Mukowiscydoza codzienna walka o oddech! Dziękuje wszystkim za wsparcie ;p www.ptwm.pl

Wojt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 82
Rejestracja: 28 wrz 2010, 23:36
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Wojt » 14 paź 2010, 22:40

czyli trzeba pociągnąc kable ??
narazie sobie chyba dam spokój

axidix
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 282
Rejestracja: 12 paź 2009, 11:50
Imię: Robert
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1995
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie

Post autor: axidix » 14 paź 2010, 22:55

no pewnie trzeba :P przynajmiej jeden :P
nie ma to jak jedno auto, dwie nogi, trzy pedały, cztery koła, pięć cylindrów i sześć litrów na setkę...

Pomóż wystarczy ze przekażesz 1% swojego podatku.Numer KRS 0000064892 z dopiskiem Aleksandra Życińska.Mukowiscydoza codzienna walka o oddech! Dziękuje wszystkim za wsparcie ;p www.ptwm.pl

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 14 paź 2010, 23:17

Wojt, no kolezko nei poddawaj sie ...nie jest trudne.z drugiej strony chyba nie myuslisz ze kazda audi 100 c4 ma pocaiagnieta wiazke do wszystkiego mozliwego osprzetu jak kiedykolwiek wystepowal w modelu.czesc zeczy trzeba poprostu dolozyc i pocagnac pare metrow kabelka.genralnie proste jak .....robienie dzieci....
podalczasz sie kabelkiem sterujacym do wlacznika swiaalel w pozycji swiatel mijania.wlaczenie swiatel powoduje wysterowanie przekaznika i wlaczenie obwodu z halogenami.
wazne zeby przelaczenie na swiatla dlugie wylaczalo swiatla przeciwgielne przednie.tego wymaga prawo.
co do samych halogenow zakladasz dwie lampy minusy z zarowek laczysz z najblizszym punktem masy w nadwoziu. plus dajesz pod zacisk aku lub gdzies w deske rozdzielcza z przekaznikami lub bezpiecznikami.ten kabel plusowy przecinasz i wpinasz w niego wlasnie przekaznik ktory zalaczony przez ten pierwszy kabelek spowoduje zamkniecie obwodu i wlaczenie lamp.
tyle teoriii.do dziela

Wojt
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 82
Rejestracja: 28 wrz 2010, 23:36
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Wojt » 15 paź 2010, 08:21

pytałem , bo w audi B4 mojego ojca widziałem wiszące przewody z wtyczkami do halogenów i myślałem ze to kwestia podpiecia lamp do tego, bede myślał o tym ale póki coi mam do zrobienia zacisk hamulca z tyłu , ręczny, wahacz, tuleje wahacza , olej, i jestem w trakcie negocjacji nad podłokietnikiem plus kilka mniejszych pierdół . Chciałem sobie nakreślic jak wyglada sprawa halogenów, nie wyglada to źle , choc mam małą niechęć do domowej roboty instalacji samochodowych (kiedys mieliśmy w rodzinie forda i tam instalacja żyła własnym zyciem)

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 15 paź 2010, 11:50

Wojt, w b4 byly chyba halogeny w serii.wiec nie dziwota ze wiazka wisi

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga