Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6c5] spliter antenowy

Car Audio
ODPOWIEDZ
Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 07 paź 2010, 12:42

krzysztofput, dziala cos takiego.korzystalem i dawalo doskonale sobie rade.podlaczasz to na koncu anteny cb.w jedna strone masz kable do cb a druga wtyczke wpinasz w radio.u mnie to sie doskonale sprawdzalo.niestety draznil mnie bat2 metrowy od cb i poszlem w strone krotszej anteny tzw triflexa.
jesli bedziesz zainteresowany to moge ci to sprzedac w atrakcyjniejszej cenie niz na allegro..z tego co pamietam to mam to nawet z przedluzka dopinana do kabla do radia zeby nie kolidowala ta puszka za bardzo z rozmieszczeniem

[ Dodano: 2010-10-07, 12:42 ]
wad tego chyba nie zauwazylem

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 09 paź 2010, 21:36

krzysztofput, na czym stanelo?nie mam na mysli swojej oferty a tylko co wymysliles?zreanimowac polaczenie na szybie?

Awatar użytkownika
4r3k
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 181
Rejestracja: 26 maja 2010, 21:41
Lokalizacja: Smołdziński Las

Post autor: 4r3k » 10 paź 2010, 07:19

kolega ma założony spliter w B3, zamocował antene na stałe w nadwozie i przykrecil na srubke zamiast motylka,tylko ze B3 mają dziure na antene przy bagażniku,z ttego co mówił całkiem dobrze działa

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 10 paź 2010, 09:23

krzysztofput, rozwaz wymiane anteny cb montowanej na stale ktora masz na antene triflex.wszystko w jednym czyli i cb i fm i gsm.
mozesz sie bawic oczywiscie w anteny wewnetrzne gdzis tam schowane ale jaki tego bedzie efekt?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga