Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Subwoofer BOSE a zwykła instalacja

Wszystko co dotyczy sprzętu car audio nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
geniekw81
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 26 wrz 2009, 17:51
Lokalizacja: Garwolin

Subwoofer BOSE a zwykła instalacja

Post autor: geniekw81 » 18 wrz 2010, 15:32

Witam wszystkich. Ostatnio zakupiłem do swojej a6 C5 subwoofer BOSE. Czy ten zakup poszedł na marne czy tez da się go podłączyć do zwykłej instalacji bo taką posiadam w audi. Czy wystarczy podłączyć tylko do tylnych głośników czy też trzeba ciągnąć do przednich głośników ze wzmacniacza suba? Z tego co wiem BOSE ma inną instalację. A może też istnieje jakiś inny sposób na podłączenie bez większych przeróbek? Czy ktoś to przerabiał i w jaki sposób się z tym uporał? Proszę o pomoc w tej kwestii. Dzięki.

Awatar użytkownika
Wawryn
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 280
Rejestracja: 28 cze 2009, 12:02
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków

Post autor: Wawryn » 20 wrz 2010, 11:53

tam nic nie ma jak podłączyć tą tubę?Sam jestem zainteresowany?czy ktoś orientuję?
A6 C5 2.4 Benz+LPG Autom

Awatar użytkownika
konopaga
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 70
Rejestracja: 20 lip 2010, 16:34
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: konopaga » 22 wrz 2010, 20:01

Nio to juz wam pisze bo borykalem sie z podobnym problemem ale mam system bose.
zalezy jakie macie radia u mnie przednie glosniki napedza radio a tylne wzmacniacz
nie wazne
proponuje podlaczyc to po ludzku czyli poprowadzic kabel pradowy od akumulatora do bagarzniki a kabelki od radia. jak cos to moge podpowiedziec gdzie polozyc kabel prodowy
ale urwał !!

Awatar użytkownika
Wawryn
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 280
Rejestracja: 28 cze 2009, 12:02
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków

Post autor: Wawryn » 22 wrz 2010, 21:25

a jak tuba zmieściła się?chodzi mi że mam wersję gdzie jej nie ma , i czy nie trzeba zmieniać boczku welurowego ???
Jak już napisałeś o kablach to mógłbyś krok po kroku napisać jak zrobiłeś ,może akurat się przyda,najlepiej z fotami:)
<ok>
A6 C5 2.4 Benz+LPG Autom

Awatar użytkownika
konopaga
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 70
Rejestracja: 20 lip 2010, 16:34
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: konopaga » 23 wrz 2010, 16:11

seryjna tuba bose mieści się z prawej strony pod tapicerka.
co do kabla prądowego to ja zrobiłem tak
otwierasz maskę, zdejmujesz uszczelkę koło akumulatora zdejmujesz osłonę podszybia.
pojawia ci się po lewej stronie filtr klimatyzacji który wyjmujesz, odkręcasz obudowę filtra i ja tam włożyłem kabel prądowy, w miedzy czasie zdemontuj od strony pasażera plastik przy nadkolu tylko uważaj delikatnie go wyjmuj bo idzie on aż do górnej części kokpitu, potem wykręć schowek ale też uważaj żeby nic nie urwać potem delikatnie podważ próg i delikatnie go odciągaj aż zacznie wyskakiwać i tak do tylnej kanapy, następnie podnieś kanapę i tam znajdziesz tez miejsce gdzie przełożysz kabel wszystko potem ładnie poskładaj. Nie spierz się i nic nie połam. Ja to zrobiłem tak ale można tak zrobić tylko z prawej strony. Jak chcesz zdjęcia pisz na PW podaj @ to ci podesle.
ale urwał !!

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 24 wrz 2010, 13:12

Wawryn, alukard przechodzil to i zrobil w zgodzie ze sztuka i prawidlami.zapytaj jego jak to zrobic zeby nie miec potem problemow ze cos gra cos nie itp.co do bose to jesli jestes zainteresowany to posiadam taki komplet do sprzedania.lacznie z kostka do wzmacniacza na skrzyni wiec pozostaje dorobienie kabla do radia.

Awatar użytkownika
Wawryn
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 280
Rejestracja: 28 cze 2009, 12:02
Lokalizacja: Biała Podlaska/Kraków

Post autor: Wawryn » 24 wrz 2010, 15:09

Zastanowię się z tym SUB-em bo w tym miechu już nie mam kasiury na bajery, a do tego czujnik od temp oleju mi padł
A6 C5 2.4 Benz+LPG Autom

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga