Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] montaż zestawu głośnomówiącego czy uzupełnienie inst

Car Audio
ODPOWIEDZ
grand57
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2009, 08:55
Imię: Konrad
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Końskie

[A6 C5] montaż zestawu głośnomówiącego czy uzupełnienie inst

Post autor: grand57 » 17 lut 2010, 17:01

Witam, kolegów. Prosiłbym o opinię czy w samochodzie z fabryczną instalacją telefonu ( brak słuchawki i uchwytu, poprzedni właściciel zostawił tylko mocowanie uchwytu w podłokietniku) warto montować kpl zestaw głośnomówiący Nokii ( 6310i), czy szukać oryginalnej słuchawki z uchwytem?. Przeraża mnie :shock: "gmeranie" montującego w instalacji samochodu (z wyjątkiem jednego z kolegów klubowych z pomocy którego korzystałem). Co prawde zestaw nokii ma tą możliwość że wkładam telefon do uchwytu w czasie dłuższych podróży, nie trzeba plątać się z kartą SIM ( chyba że zapoatrzyłbym się w drugą kartę do posiadanego numeru - tu pewnie jakieś dodatkowe koszty). Proszę o radę co wybrać.

wiesiek-02
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 77
Rejestracja: 03 lut 2009, 18:19
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: wiesiek-02 » 17 lut 2010, 18:07

Ja proponuję , żebyś zastanowił się nad zestawem , jakimś bezprzewodowym , jeśli masz telefon posiadający bluetooth , to kup sobie taki zestaw , sam wycisza radio , podczas rozmowy , sam się łączy z telefonem po uruchomieniu auta , możesz sobie wybierać kontakty głosowo , i w ogóle cała obsługa nie wymaga nawet wyciągania telefonu z kieszeni ..... poklikaj po allegro a na pewno znajdziesz są róże zestawy Nokia i.t.p. ja mam np. Parrot 3100 jestem z niego zadowolony koszt to jakieś 300 do 400 zł
w.j.

robsonb73
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 435
Rejestracja: 07 mar 2009, 16:28
Imię: Robert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: robsonb73 » 20 lut 2010, 18:26

wiesiek-02 pisze:Ja proponuję , żebyś zastanowił się nad zestawem , jakimś bezprzewodowym , jeśli masz telefon posiadający bluetooth , to kup sobie taki zestaw , sam wycisza radio , podczas rozmowy , sam się łączy z telefonem po uruchomieniu auta , możesz sobie wybierać kontakty głosowo , i w ogóle cała obsługa nie wymaga nawet wyciągania telefonu z kieszeni ..... poklikaj po allegro a na pewno znajdziesz są róże zestawy Nokia i.t.p. ja mam np. Parrot 3100 jestem z niego zadowolony koszt to jakieś 300 do 400 zł
Można też kupić tańszą wersję czyli słuchawkę bluetooth. Sprawdza się też całkiem nieźle, kiedy jeździ się różnymi autami. Np. własnym i firmowym.
Wrzucasz do kieszeni i gotowe. Są ładowane z zapalniczki, więc moja tylko w zimę wędruje w kieszeni ze względu na akumulatorek, a przez resztę roku leży w aucie <ok>
Ma wady w porównaniu do zestawu głośnomówiącego, bo jednak zajmuje chwilę, żeby ją włożyć w ucho, ale za to pasażerowie nie słyszą rozmowy :mrgreen:
Nigdy nie narzekaj że masz w życiu pod górę jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt. Forum Audi A6 dyskusyjne !

grand57
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2009, 08:55
Imię: Konrad
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Końskie

[A6 C5] telefon 6310i instalacja orgi

Post autor: grand57 » 19 wrz 2010, 21:11

Witam, wracam do tematu uzupełnienai orgi instalaci telefonicznej w samochodzie. Jest "adapter - uchywt" na nokię 6310i podłączony do gniazda. Działa instalacja samochodowa telefonu , mam tylko pytanie: adapter -uchwyt na telefon dość luźno trzyma się uchwytu, coś mi tu brakuje między adapterem a podstawą w podłokietniku. Prosże o pomoc i inf co połączy należycie podstawę i adapter- uchwyt. Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
arkolek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 141
Rejestracja: 06 cze 2009, 09:42
Lokalizacja: kozienice/maura

Post autor: arkolek » 19 wrz 2010, 21:20

wygląda na to, że wszystko jest ok. może wyrobione masz już gniazdka mocujące?!

grand57
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 39
Rejestracja: 07 mar 2009, 08:55
Imię: Konrad
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 ASN 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Końskie

Post autor: grand57 » 21 wrz 2010, 18:35

witam, adapter pasuje, właściwie włożony telefon działa . Wątek można do kosza wcisnąć :->

[ Dodano: 2010-09-21, 18:38 ]
Witam, telefon działa, włożony właściwie do adapteru i po sprawie, zestaw działa. Wątek można wcisnąć do kosza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga