Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6C5] Przekładka Lusterek z - Seat Alhambra

Nadwozie
ODPOWIEDZ
CWK S_L_A_Y
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 171
Rejestracja: 29 lis 2008, 22:02
Lokalizacja: Middlesex, London

[A6C5] Przekładka Lusterek z - Seat Alhambra

Post autor: CWK S_L_A_Y » 14 wrz 2010, 15:32

Witam.
Szukam odpowiedzi na pytanie co należałoby przełozyc z Seata do mojej C5.
Chodzi o to, że Seat ma składane elektrycznie lusterka, Lusterka sa identyczne jak w C5 i pokrętło to samo jedynie montowane w drzwiach. Czy wystarczy przełożyć lusterka i pokrętło, czy oś przeprogramować , jesli tak to jak zdemontowac całe lusterka z drzwi?
Pzdrawiam
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2010, 17:26 przez CWK S_L_A_Y, łącznie zmieniany 1 raz.
Cztery Kółka, Jak Cztery Żywioły. Piękno Tej Ziemi :)

One LoVe - Jah Reggae Rastafari

dunga
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 283
Rejestracja: 23 wrz 2009, 07:48
Lokalizacja: Białystok / Den Haag

Post autor: dunga » 14 wrz 2010, 17:14

A to będzie w ogóle wyglądało ? Lusterka od C5 do C6 ?? A co do przekładek to jest trochę tematów związanych z lusterkami.

CWK S_L_A_Y
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 171
Rejestracja: 29 lis 2008, 22:02
Lokalizacja: Middlesex, London

Post autor: CWK S_L_A_Y » 14 wrz 2010, 17:25

Sorry pomyłka ... juz poprawione...
Cztery Kółka, Jak Cztery Żywioły. Piękno Tej Ziemi :)

One LoVe - Jah Reggae Rastafari

RaKo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 286
Rejestracja: 15 mar 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 14 wrz 2010, 21:23

Nie da się tego zrobić,właśnie mechanizm składania lusterka jest na tym mocowaniu do drzwi,jedyne możliwe rozwiązanie to lusterka od C5 składane i nowe wiązki drzwiowe i te w słupkach oraz przełącznik <ok> Nie da się nawet poskładać środka lusterka z C5 ręcznie składanego do C5 z elektrycznie składanym z tą częścią mocowania do drzwi. <ok>

CWK S_L_A_Y
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 171
Rejestracja: 29 lis 2008, 22:02
Lokalizacja: Middlesex, London

Post autor: CWK S_L_A_Y » 15 wrz 2010, 04:26

no to lipa, dzięki chłopaki jednak za pomoc - zaoszczedziliście mi czasu ktory bym stracił na rozkręcanie lusterek ... pozdrowienia
Cztery Kółka, Jak Cztery Żywioły. Piękno Tej Ziemi :)

One LoVe - Jah Reggae Rastafari

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 15 wrz 2010, 11:32

RaKo, a chcesz sie zalozyc ze da sie to zrobic???
przyklad?lusterka a6c4 jedno zaadaptowane z a8 d2, drugie lusterko zadaptowane z a3.dziala zyje.zamyka otwiera.
CWK S_L_A_Y, a ty jak chcesz to nei kombinuj tylko mam lusterko prawe duze po lifcie do c5 skladane elktrycznie europa.do tego jest juz ze szklem fotochromem.wiec mysle ze cud miod malina.reszta na pw.

[ Dodano: 2010-09-15, 11:34 ]
RaKo, mechanizm jest na lusterku zamontowany.element z dzwi ma tylko tuleje na ktorej osadzone jest kolo zebate.cala zabawa moze polegac na wytoczeniu odpowiedniego otworu .czyli zabawa frezarka.

RaKo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 286
Rejestracja: 15 mar 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 16 wrz 2010, 12:37

tomkom1, pogadaj wiesz komu???mam lusterka ręcznie składane i miałem w domu elektryczne i z 2 jednego nie da się zrobić,obydwa rozebrałem na części pierwsze.Wiem ,że się nie da,ale jak Ty wiesz lepiej to powodzenia,możesz rzeźbić,toczyć,spawać,kleić,na druty związać Twoja sprawa jakoś pewnie się da :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Przecież A6 też da się zrobić w kabrio <ok>

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 16 wrz 2010, 12:57

RaKo, na tym to polega ze czasami trzeba uzyc glowy zeby cos zrobic.forum to nie poradnik wydany i sprzedawany w salonie audi,kolego zebys ty kolego mial skrecony ten swoj pojazd tak jak ja mam swoja bacie skrecona...prosba nei unos sie bo nei jestem miecio zebys an mnie krzyczal..nie zycz mi powodzenia bo u mnei to dziala.mam lustra z c4 i nie ma na rynku zbyt wielu lusterek do tego modelu zamykanych pradem.wiec zaadaptowalem lusterka od a3 i a8 do siebie.da sie cala operacja polega na wyfrezowaniu dziury w trojkacie aby umiescic ta tuleje i tyle.nie doradzalem nikomu tej operacji.do c5 jest duzo latwiej znalezc takie lustra wiec nie trzeba sie tak bawic.Ciebie kolego prosze o troche opanowania i szacunku,w przeciwnym wypadku chetnie porownam sie moja babka z twoim autem na znalezienie usterek i drutu.

[ Dodano: 2010-09-16, 13:02 ]
RaKo, na koniec ci napisze tak...ty jestes tutaj zeby znalezc sposob na naprawe swojego auta.ja probuje je usprawnic.pozdrawiam

RaKo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 286
Rejestracja: 15 mar 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: RaKo » 18 wrz 2010, 17:46

tomkom1, Nie chciałem Cię urazić i wierzę ,że masz to zrobione dobrze,ale kolega zadał pytanie co trzeba przełożyć,zamienić,więc napisałem że sama zamiana nie jest możliwa,bawiąc się w dorabianie części to jest osiągalne jak najbardziej,ale do C5 uważam ,że łatwiej dokupić całe od C5 w prądzie bo nie jest to podmienne plug&play.Chętnie bym zobaczył Twoje auto ale odległość,rozumiesz :mrgreen: Musisz uwierzyć na słowo,że nie mam drutu i usterek jak na razie,no poza śrubkami w podłokietniku które czekają na przykręcenie zmieniarki w koszu,ale jak coś to zapraszam <ok>

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 19 wrz 2010, 13:45

RaKo, to samo napisalem wc 5 jest to jak najbardziej do zdobycia.jak pisalem sam am takie lezace do sprzedania.nie uraziles mnie i nie ma powodu do przeraszan.poprostu czsami musimy sobie radzic inaczej niz zakupem.nasze autka nie mlodnieja a audi nei rozbuduje juz chyba amgazynow z naszymi czesciami....takze pokoj kolego...mam nadzieje ze uda nam sie kiedys spotkac i pooceniac nasze autka.pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga