Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] delta cc

Car Audio
ODPOWIEDZ
mike4u
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:16
Lokalizacja: warszawa

[A6 C4] delta cc

Post autor: mike4u » 11 sie 2010, 10:43

Mam w swojej c4 system bose na radiu delta cc i jakis czas temu przt odtwarzaniu muzy ze zmieniarki (a slucham dosc glosno) zaczelo mi cos pikac dzwiek byl narastajacy o sekundowych odstepach... na poczatku myslalem ze to temp. silnika czy cos ale to ewidetnie z systemu audio... radio wtedy nie reaguje na zaden przycisk poza TP, po wcisnieciu ktorego "pika" od poczatku... nie wiem o co kaman ale malo zwieracze mi nie puscily kiedy "pikanie" mi weszlo w nute przy max.vol... <smuty>
macie moze jakis pomysl?

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 11 sie 2010, 12:09

mike4u, sprobuj na radiu nie na zmieniarce wylaczyc ta funkcje tp.jest to cos zwiazane bodajrze z rds czy komuniaktami radiowymi.wiec mzoe jak grasz ze zmeinairki to cie informuje ze w radiu jest komunikat drogowy itp.to moje przypuszczenia.generalnie napewno jest to funkcja przypisana do radia wiec przy wlaczonym sluchaniu radia szukaj odpowiedzie

mike4u
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:16
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mike4u » 11 sie 2010, 14:57

juz mnie krew zalewala i trzymalem radio za oknem... kiedy przeszedlem na tryb radia i metoda prob i bledow (naciskajac naprzemian guziczki) udalo mi sie zlikwidowac podswietlenie funkcji TP... tyle ze samo radio ucierpialo fizycznie i bede zmuszony poszukac czegos nowszego... :mrgreen:

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 11 sie 2010, 15:30

mike4u, hehehehe dobry jestes....chyba bedziesz zmuszony pojsc oczko wyzej....mam to szerokei radio do audi ori ale nei wiem jak to z montazem.wiem ze w niektorych autach zapalniczka byla na srodku w tunelu i wtedy wchodzily duze radia tzn.dluzsze

mike4u
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 27
Rejestracja: 04 sty 2010, 21:16
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mike4u » 12 sie 2010, 13:22

jak bedzie trzeba to pojde i o kilka oczek wyzej... najgorsze, ze problem mialem ze zmieniarka ktora czesciej nie czyta jak czyta cedeki a rozwalilem radio do ktorego nic nie mialem... wypruje kaseciaka i zmieniarke, wrzuce "cokolwiek" z usb i czesc piesni ;) jeszcze tylko modul do tylnych glosnikow i "ramka" redukcyjna... a tak swoja droga to faktycznie zapalniczke mam w tunelu i na dobra sprawe to wejdzie mi mega szerokie radio... ale ten element nie musi byc u mnie ori :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga