Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] 2.5 tdi problem z centralnym zamkiem

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anton
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 40
Rejestracja: 17 paź 2008, 10:57
Lokalizacja: Włodawa

[A6 C4] 2.5 tdi problem z centralnym zamkiem

Post autor: anton » 26 lip 2010, 21:17

Mam problem z centralnym zamkiem gdyż nie zawsze działa. Centralny zamek jest oryginalny tylko został dołożony pilot (przez poprzedniego właściciela) nie zawsze działa mi otwieranie auta, ale domykanie szyb i szyberdachu działa prawidłowo i zawsze zamyka samochód, lecz nie zawsze otwiera po naciśnięciu guzika na otwieranie mignie tylko kierunkami ze niby otwarty a tu lipa auto zamknięte i nawet po paru próbach zamknięcia i otworzenia z pilota nie ma żadnej reakcji samochód dalej zamknięty dopiero jak wsadzę kluczyk i przekręcę to otworzy ale tylko do strony kierowcy drzwi sa otwarte??????? reszta drzwi sie otwiera ,jak otworze drzwi kierowcy ,otwierają sie w tym samym momecie co zapala światło w środku czyli tak jak zadziała krancówka w drzwiach co to moze być??

Nita
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 49
Rejestracja: 28 wrz 2008, 13:28
Lokalizacja: kielce

Post autor: Nita » 26 lip 2010, 21:31

proponuje sprawdzic zimne luty w pompce centralnego zamka-sam to ostatnio przerabialem

Awatar użytkownika
4r3k
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 181
Rejestracja: 26 maja 2010, 21:41
Lokalizacja: Smołdziński Las

Post autor: 4r3k » 27 lip 2010, 11:01

/odkopuje temat żeby nie zakładać nowego
mam ten sam problem, samochód sie zamyka z pilota, alarm sie uzbraja, ale z pilota go nie otworze - pompka pompuje, te dzyndzle przy szybach troszkę sie wysuwają i chowają od razu - co to może być, kluczykiem otwiera sie elegancko cały samochód czy to od kierowcy czy od bagażnika
rozbierałem boczek kierowcy - ale nic tam ciekawego nie zauważyłem, wszystko sie trzyma dobrze, nasmarowałem co sie da i złożyłem sprowotem

/edit
problem rozwiązany - wystarczyło wyciągnąć pompke spod siedzenia, odłączyć wtyczki, popsikać środkiem do czyszczenia styków, podłączyć i zaczęło działać normalnie

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga