Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] szarpniecie przy redukcji podczas hamowania.

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
Demon1948
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 50
Rejestracja: 10 maja 2010, 15:55
Lokalizacja: Prabuty/Kwidzyn

[A6 C5] szarpniecie przy redukcji podczas hamowania.

Post autor: Demon1948 » 13 lip 2010, 15:33

Witam
Otóż mam taki problem wczoraj pojawił mi sie taki objaw skrzyni Tiptronic, mam tez do wymiany tarcze hamulcowe dosyc juz mocno bija strasznie całe auto mi narywa przy delikatnym hamowaniu ale nie o to mi chodzi jak z predkosci około 70 km/h jedzie mi na 4 biegu i zaczynam hamować przed światłami i około 20 km/h czuc jak auto redukuje biegi. Jest takie wiecie jak by bicie tarczy i pomiedzy tymi sa wyczuwalne przestanie tych bić i redukcja bigów pokoleji. Czy to bedzie objaw padania skrzyni ? czy to tarcze tak robią, dodam ze nic wcześniej sie nie działo i jak redukuje juz ostatni bieg to tak jak by zablokowało na chwileczke ledwo wyczuwalne koła.

sorki za zagmatwanie wiadomości pisałem to w biegu bo dalej w podróż jade. Z góry dzięki za odpowiedz

Awatar użytkownika
MarkusSchulz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 27 maja 2010, 22:38
Lokalizacja: Pruszkow

Post autor: MarkusSchulz » 14 lip 2010, 15:37

witam , sluchaj smigaj jak najszybciej do mechanika. ja mialem podobne objawy i dzisiaj 30 metrow od domu autko stanelo . olej wylecial i to na tyle. :-/
tak jak dzwonie i pytam o naprawe to krzycza od 3000 do 5000
pozdrawiam

[ Dodano: 2010-07-16, 17:38 ]
Witam, no i stalo sie. Mialem dzisiaj telefon od mechanika, wymienial co jest padniete i na deser zaspiewal mi 4890 pln. :-x no ale co poradze.
pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga