Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ALL] Jakie radio polecacie?

Wszystko co dotyczy sprzętu car audio nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
levya6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2010, 10:41
Lokalizacja: Mazury

Post autor: levya6 » 08 cze 2010, 19:41

Witam mam audi A6 C5 1997 i chcialem zmienic radyjko Chorusa kaseciaka na jakies nowsze i lepsze. konkretnie mam na mysli radio z nawigacja np RNS-E albo Navigation plus tylko mam problem bo nie wiem czy ktores bd mozna tam w ogole wlozyc i podlaczyc , czy to w ogole bedzie dzialac. Ogolnie chcialbym miec takie radio bo oczywiscie zajefanie wyglada i ma o wiele wiecej opcji . jak ktos ma pojecie na ten temat prosze o pomoc i podpowiedz i oczywiscie propozycje czegos lepszego badz podobnego:)

Awatar użytkownika
KWACHU
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 83
Rejestracja: 16 mar 2009, 07:44
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: KWACHU » 08 cze 2010, 20:21

Mozna wszystko wymienic:-)...no ale to kosztuje. Jesli rns-e , ok 2 tysi musisz liczyc,do tego kosz 2 din, , okablowanie, panel klimy,popiolka...jest tego troche. ale rade da. sam zmienialem, na navi plus. odkupilem kompletny tunel srodkowy wymontowany z angola z osprzetem wiec poszlo latwo. stare do szafy,nowe do auta:-) i bangla jak ta lala. Poszperaj w forumowym warsztacie. Tam jest dokladna instrukcja co i jak po kolei trzeba zmienić. Powodzenia!
----- 1.9 TDI ... 160 KM i 370 Nm------

levya6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2010, 10:41
Lokalizacja: Mazury

Post autor: levya6 » 08 cze 2010, 22:01

Dzieki wielkie za potwierdzenie ;-) moge liczyc na jakies foty od Ciebie , zobaczyc jak wyszlo :-D Pozdrawiam

Awatar użytkownika
KWACHU
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 83
Rejestracja: 16 mar 2009, 07:44
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: KWACHU » 09 cze 2010, 19:15

Jest oryginal:-), dlatego ze przelozylem komplet razem z tunelem srodkowym, nikt nie kapnal ze cos bylo dlubane.....bo nie bylo. Odkrecilem 4 srobki,moze 6....nie pamiętam, odpialem wszystkie wtyczki,wyjąlem kompletny panel srodkowy z radiem i cala reszta, wstawilem nowy z navi,podlaczylem kable,plus przejsciowke do navi,antene gps wmontowalem za licznik i po robocie.
----- 1.9 TDI ... 160 KM i 370 Nm------

levya6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2010, 10:41
Lokalizacja: Mazury

Post autor: levya6 » 10 cze 2010, 22:24

No dobra zbiore do konca kase , poszukam czesci i zobaczymy jak to pojdzie;) bedzie kombinowanie mam nadzieje ze sie uda:) pozdrawiam

incognitto
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 27 mar 2010, 15:53
Lokalizacja: Szczecin/Liverpool

Post autor: incognitto » 17 cze 2010, 15:06

W mojej niuni mialem zamontowane oryginalne radio Audi ale na kaseciaka. Plusem byla zmieniarka w bagazniku ale niestety przestala dzialac wiec trzeba bylo zmienic radio na cos innego. Szukalem az znalazlem. Wybor padl na radio ze stajni ALPINE.

Radio to Alpine ida-x100.

http://www.extremeaudio.co.uk/products/ ... x100/1131/

Dlaczego Akurat te radio?

1.Alpine. Z dosiwadczenia wiem ze alpine to jednak nadal dobra firma i robi dobre radia
2.Kolor podswietlenia. Nie chcialem robic choinki w aucie wiec szukalem radio z podswietleniem czerwonym. Te radio ma 2 kolory. Zarowno niebieski jak i czerwony
3.Posiada 24 bitowy przetwornik dzwieku dzieki czemu dzwiek jest o wiele lepszy w porownaniu do 1 Bitowych
4.3 wyjscia RCA.
5.Bezposredni dostep do muzyki z nosnika USB badz Ipoda.

Ogolnie z radia jestem bardzo zadowolony. Instalacja przebiegla szybko i pomyslnie. Trzbea bylo troche sie poglowic gdzie schowac wszystkie kable ale dalo rade.

Niestety minusem jest ze nie udalo mi sie podlaczyc tylnych glosnikow oraz suba w bagaznika gdyz kostka ktora kupilem okazala sie lipna.

Z czystym sumieniem moge polecic te radio.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga