Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Problem z ustawieniami Radia

Car Audio
ODPOWIEDZ
speedy81uk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2010, 19:35
Lokalizacja: UK

[A6 C6] Problem z ustawieniami Radia

Post autor: speedy81uk » 23 maja 2010, 20:05

Witam

Moj problem polega na tym ze w samochodzie nie graja wszystkie glosniki posiada on system bose ale nie dziala to prawidlowo. Mianowicie kiedy reguluje balansem:
- przesuwam wszystko na lewo nic sie nie dzieje
- przesuwam na prawo to gra tylko przedni glosnik samym basem
-przesuwam do tylu to gra bass z przodu prawy
- przesuwam do przodu to graja wszystkie oprucz lewy tyl w drzwiach(ten wogole nie gra nigdy)
kiedy reguluje subwooferem to przedni przod tak jak by reaguje ale zaczyn charczec przy powiekszonym basie wydaje mi sie ze dziala on jako subwoofer. Ogolnie kaszanka straszna chcialbym to rozwiazac. Jeszcze jedno zrobilem update mmi do 5570 czy to moze miec jakies znaczenie ogolnie przed instalacja chyba bylo tak samo ale nie moge tego powiedziec na sto procent bo wtedy jeszcze tym sie nie bawilem. ogolnie samochod mam 4 dni dopiero. Czekam na jakies sugestie moze ktos mial podobny problem. Czy moze to byc problem wzmaczniacza? npkanaly sie poprzepalaly albo co?
Ostatnio zmieniony 24 maja 2010, 01:42 przez speedy81uk, łącznie zmieniany 2 razy.

P@weł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 132
Rejestracja: 04 sie 2009, 14:14
Lokalizacja: Warmia

Post autor: P@weł » 23 maja 2010, 20:52

Na Twoim miesjcu sprawdził bym na naklejce w bagażniku czy samochód miał oryginalnie zamontowany zestaw lub sprawdził kostki przy radio . Z tego co opisujesz to wygląda jakby to byc zestaw dołożony przez "fachowca".

speedy81uk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2010, 19:35
Lokalizacja: UK

Post autor: speedy81uk » 23 maja 2010, 21:19

na pokrywkach od glosnikow jest napisane bose system a co do radia to gdzie moge je zlokalizowac, wykrecilem juz schowek przedni ale tam wszystko wyglada ok jest tylko zmieniarka. W bagazniku jest navi i nad nia amplifaier wlasnie mysle zeby to wykrecic i zobaczyc tyl czy wszystko tam ok inaczej nie da rady zobaczyc. A co do tego radia to jest ono gdzie indziej?

[ Dodano: 2010-05-23, 21:14 ]
no i wlasnie sprawdzilem wydaje mi sie ze wszystko jest jenak orginalne i wszystko podlaczone prawidlowo ale dodam jeszcze ze z tylu na polce sa dwa glosniki ktore tez nie graja.

fabiano82
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 702
Rejestracja: 30 lip 2009, 01:30
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: fabiano82 » 24 maja 2010, 02:00

Radio masz w tym samym miejscu co wzamk i navi jedna z szufladek stelaza pozdro

speedy81uk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2010, 19:35
Lokalizacja: UK

bledy na VAG

Post autor: speedy81uk » 24 maja 2010, 16:25

ok

podlaczylem VAG dzisiaj no i sa bledy co do systemu grajacego ponize te oto bledy:

2095
870
871 - r23
419 - r103
2558 - r159
2559 - r160
420 - r104

na vag bylo napisane co kazdy znich oznacza ogolnie to chodzilo o glosniki.
Teraz pytanie jak mozna to usunac czy to moze byc wina wzmacniacza czy poprostu glosniki padly ale to by bylo dziwne troszke jak dlamnie zeby tyle glosnikow sie wysypalo.
Czekam na jakies sugestie.

Awatar użytkownika
Fascynat
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 299
Rejestracja: 18 kwie 2010, 18:07
Imię: Piotr
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8 125KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fascynat » 25 maja 2010, 01:20

speedy81uk

Powiem Ci tak u mnie grają wszystkie i też szału niema! Jestem nawet rozczarowany tym systemem :-|
Nic nie buczy , nie trzeszczy ale ta muzyka jest jakaś "płytka" "sucha" bez emocjii , wyrazu , oczekiwałem ekspresji ciarek na plecach z dzwieku każdego rodzaju muzyki ale się zawiodłem.
Zdaje mi się ze coś jest skopane , bo to chyba niemożliwe zeby ten system tak bezdusznie grał?
Też się zastanawiam w czym tkwi problem :roll:
Nie uwazam siebie za audiofila , poprostu mam dobry słuch ;-)
Niestety niemiałem okazji porównać tego z innym Bose w C6 , choć raczej jestem pewny ze norma to to być nie może :!:

speedy81uk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2010, 19:35
Lokalizacja: UK

Post autor: speedy81uk » 25 maja 2010, 03:18

ok dodaj nastepne informacje co do tego co sie umnie dzieje wlasnie sprawdzilem ze jak dzwonie do kogos to dzialaja wszystkie glosniki inaczej powiem ten glosnik w lewych drzwiach dziala dzwiek jest czysty nistety przy rozmowie przez telefon nie mozna regulowac balansem ani niczym innym. Czy bluetooth ma jakis osobny wzmacniacz?
jutro jeszcze sprawdze glosniki w tylniej polce czy one dzialaja pociagne sygnal z drugiego samochodu dam znac jaki rezultat.

[ Dodano: 2010-05-25, 16:10 ]
Sprawdzilem dzisiaj glosniki podciagajac sygnal z innego samochodu i graja przynajmiej te na polce z tylu. Wpadlem na pomysl zeby sprawdzic dzwiek z czojnikow cofania i to tez wlasnie wydobywa sie wlasnie z tych glosnikow na tylnej polce. Wiec wyglada ze wszystko ok wiec dlaczego jak gra radio albo cd to one nie dzialaja?

[ Dodano: 2010-07-19, 13:06 ]
Witam
Mam nowe informacje co jest nie tak z moim systemem bose w audi. Mianowicie ktos kiedys musial wymienic wzmacniacz i wsadzil nie takie jak powinien byc taka byla diagnoza jaka stwierdzili w servisie audi w Polsce. Podali mi ze musze wymienic na ten 4FO 035 223A wiec zakupilem juz go i teraz pytanie w jaki sposob moge to zakodowac?
Czy musze jechac do servisu audi zeby to zrobic? Jesli nie to prosil bym jakas instrukcje jak to mozna zrobic mam dostep do vag w garazu gdzie kupilem samochod ale koles nie za bardzo wie jak to zrobic.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga