Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 2.4 AGA] Dławienie sie silnika na LPG po rozgrzaniu

Wszystko co dotyczy instalacji lpg dla wszystkich modeli z silnikami benzynowymi a6 i a7.
ODPOWIEDZ
sasza
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 72
Rejestracja: 01 maja 2008, 17:18
Lokalizacja: Poznań

[A6 C5 2.4 AGA] Dławienie sie silnika na LPG po rozgrzaniu

Post autor: sasza » 04 sie 2008, 19:46

Witam wszystkich :-)
Mam mały problem z silnikiem gdyz po rozgrzaniu sie (po przejechanych ok 10km) silnik zaczyna mi przerywac gdy chce gwałtowniej przyspieszyc np przy wyprzedzaniu. Silnik dusi sie do około 2500obr/min. Pózniej jest ok. Dodam ze dzieje sie to tylko przy jezdzie na LPG. Byłem u gazownika i stwierdził ze z gazem jest wszystko ok. Kazał wymienic swiece z 4 elektrodowych najlepiej na jednoelektrodowe. Wymieniłem dzis na NGK BKR6EKUB są one dwuelektrodowe niestety ale takie przewiduje katalogi silnik nadal sie dławi. Jaka moze byc jeszcze przyczyna :?: Pomózcie prosze :-(

Kosa

Post autor: Kosa » 04 sie 2008, 21:23

A posprawdzaj jeszcze jak działa sonda lambda. Byłeś na kompie? Może on coś wykaże.

sasza
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 72
Rejestracja: 01 maja 2008, 17:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: sasza » 05 sie 2008, 11:26

no na kompie jeszcze nie byłem ale sie wybiore, ale gdyby nic nie wykazało to moze ma ktos jeszcze jakies wskazówki jaka moze byc przyczyna przerywania silnika w moim przypadku? Prosze o rady. Dzieki z góry

Arek_R
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 309
Rejestracja: 28 cze 2008, 01:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Arek_R » 06 sie 2008, 21:48

A takie pytanie jak pracuje na benzynie. Jesli na benzynie jest ok zmien gazownika. Oczywiscie zrob jak mowia koledzy sprawdz VAG'iem co sie dzieje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6/A7 - LPG”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga