Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C6] Wymiana MMI Low

Car Audio
ODPOWIEDZ
roGis
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2010, 23:28
Lokalizacja: Katowice

[ A6 C6] Wymiana MMI Low

Post autor: roGis » 09 mar 2010, 01:03

Witam, na początek chciałem sie przywitac jako nowy forumowicz oraz posiadacz czarnej perełki;)

Niesety jak sie okazuje nie mozna miec wszytkiego i trafilo mi sie MMI Low ktore kompletnie nie pasuje co do moich oczekiwan muzycznych jak i estetycznych (monochromatyczny wyświetlacz). Postanowilem zmienic wszystko pod siebie ale niestety nie wiem jak to do konca ugryźć.
Jest troche postów na ten temat ale wybierajac poszczegolne informacje sam nie udziele sobie konkretnej odpowiedzi i tak bym pisał..;)

I tu niewiadome:
Czy moge zastosowac jakis niezalezny wyswietlacz powiedzmy 8' lub wiecej czy tylko z high, czy w momencie zmiany wyswietlacza w obrębie licznika musze wymieniac tez zegary czy wystarczy sama ramka.. Co jeszcze do tego wszytkiego zeby wszytko bylo "kolorowo" zsynchronizowane?
Co potrzebne oprócz jednostki centralnej,tunera i opcji BT?

2)Obecnie posiadam zmieniarke + navi w schowku i jak sie domyslam nijak bedzie to grało z kololowymi panelami?

3. Co do dzwieku chce wykonac profesjonalna zabudowe.. głośniki,bass,wzmacniacze.. Potrzeba cos z BOSSE?

Mam dostęp do niemieckich szrotów dlatego musze wiedziec ktore konkretnie czesci zestawu bedą mi do tego potrzebne a nie chce wyrzucac pieniędzy na zbyteczne elementy..

I najwazniejsze! Potrzebuje namiar na kogos godnego polecenia w mojej "okolicy" kto podejmie sie tego montażu najlepiej wraz z zabudową.

Z góry dziekuje za odpowiedzie i POWITAć <piwo> raz jeszcze :-)

fabiano82
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 702
Rejestracja: 30 lip 2009, 01:30
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI 140KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: fabiano82 » 10 mar 2010, 02:02

Ja tez przerabiam temat i troche tego jest odezwij sie do kolegi zelvboy ma wszystkie klamoty potrzebne do zmainy pozdro

TURAS25
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 16
Rejestracja: 13 mar 2010, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

[A6 C6 2.7 QUATTRO 2006] Wymiana MMI Low

Post autor: TURAS25 » 31 mar 2010, 17:47

Witam,
Czy ktos moze polecić kogoś kto by mi wymienił MMI Low na High,i jakie to sa wogole koszta?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga