Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.0 16v 136KM ACE] czujnik temp. oleju schemat podłączenia

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
xman

[2.0 16v 136KM ACE] czujnik temp. oleju schemat podłączenia

Post autor: xman » 11 lis 2009, 18:27

no jak w temaciku... pomoze ktos? bo instrukcji ani nic takiego nie moge znalezc... albo inaczej. czy w ETKA jestem w stanie sobie poradzic samemu to znalezc?


opis problemu:

nie pokazuje temperatury. Gaziarze i mechanicy mowili ze tak to jest na gazie... wiec na benzynie sobie pojezdzilem.. troszke poszalałem i wskazówka dalej śpi. i teraz przy remoncie motora widac ze w ogole kabel nie jest podpiety do czujnika... ale pytanie jest takie... gdzie jest ten kabel? skad idzie? gdzie go szukać, bo go nie ma nigdzie? i w ktorym miejscu jest dziura do kompa?? czyli ile kto wie i ile moze na ten temat.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2009, 16:20 przez xman, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
corel
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 346
Rejestracja: 23 cze 2009, 14:09
Imię: Karol
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 ALG 193KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: corel » 17 lis 2009, 09:12

hej xman, w C5 jest wejscie do kompa pod kierownica. a co do tych gazownikow i mechanikow to nie maja racji mowiac ze na gazie nie widac temp. postaram sie poszukac schematu o ktory prosisz ale nie obiecuje ze znajde.

pozdrawiam

xman

Post autor: xman » 17 lis 2009, 18:30

no to super ;] czekam na info ;D a to ze nie pokazuje to wiem... bo kabel z czujnika mialem odpiety... potrzebuje ten schemat lub chociaz foto jak to jest zamontowane, jak to w ogole wyglada i w ktora strone to idzie? do ktorej wiązki? zeby miec jakis punkt zaczepienia ;D

mietek69
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 282
Rejestracja: 25 lis 2009, 17:00
Imię: Mieczysław
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: mietek69 » 12 gru 2009, 19:03

Podpinka do kompa powinna być w czarnej puszce pod maska, tuż pod szyba od strony kierowcy. Jest tam kilka przekaźników i złącze... Tylko jak u Ciebie taki deficyt z kablami to mam obawy czy to tam jeszcze jest ;-)

Pozdrawiam!
The best Audi A6 discussion forum. Invite! A6Klub.PL :) :)

xman

Post autor: xman » 10 mar 2010, 12:24

no tak... ale moze moj kabelek do czujnika gdzieś jest... tylko mogłem go nie znaleźć... dlatego mi potrzeba jakiegoś punktu zaczepienia... jakby ktoś mógł mi jakie foto zrobić to byłbym wdzięczny ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga