Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 C6 Avant] Problem z progami AUDI A6 C5 s-line progi

Nadwozie
ODPOWIEDZ
LED-AN
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2010, 01:33
Lokalizacja: Warszawa

[Audi A6 C6 Avant] Problem z progami AUDI A6 C5 s-line progi

Post autor: LED-AN » 10 mar 2010, 02:00

Witam.
Jestem nowym klubowiczem Audi A6,ok tygodnia temu zakupilem A6 C5 w bardzo kiepskim stanie,chce włożyć w nie troche serca i pieniedzy i doprowadzic ją do slicznego stanu.
troche o autku:
Audi a6 s-line 98r avant 2.5tdi dosc fajnie wyposazone, 2strefwa klima,xenony,szyberdach,naglosnienie bose,w niemczech byla dorzucona navi vdo-troszke kiepska ale jest i co mnie najbardziej zdziwilo podgrzewane siedzenia z przodu oraz kanapa.
autko ma 300tys udokumentowanego przebiegu,wlasnie robi sie remoncik silnika,wymiana wałków rozrzadu filtrow i innych dupereli. Z doprowadzeniem mechanicznym nie bede mial problemu(rodzina mechanikow, nie osoby ktore naprawiaja samochody na sznurki w stodole:) )

Autko jest strasznie zaniedbane z zewnatrz.zamierzam odnowic w nim lakier,mialo kiedys stluczke w prawe boczne drzwi. reszta jest ok,
Mam do Was ogromna prosbe. z prawej strony brakuje mi nakladki na prog..przeszukalem cale allegro i z tego co widze na audi z lewej strony nie jest standardowy prog od a6 s6 tylko od rs6. Jesli ktos posiada taki prog prosze o kontakt.
Pozdrawiam Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Damian

Awatar użytkownika
Acid
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 77
Rejestracja: 31 gru 2009, 15:45
Lokalizacja: Beskid Wyspowy

Post autor: Acid » 10 mar 2010, 08:04

a pytałeś w ASO na pewno beda mogli Ci pomoc cena pewnie bedzie inna niz na allegrogo , ale zapytac warto :idea:
Jest > Allroad C5 2,5 TDI BAU 180KM
Było > A6 C5 2.5 TDI AFB 150KM

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga