Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 AVANT 2.5 TDi] Wkładka zamka drzwi

Nadwozie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
djart
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 53
Rejestracja: 11 maja 2009, 13:26
Lokalizacja: Łomża

[A6 C5 AVANT 2.5 TDi] Wkładka zamka drzwi

Post autor: djart » 11 lut 2010, 10:57

Witam all.

Poszukuję info na temat wkładki zamka drzwi kierowcy. Przy zakupie auta nie zwróciłem uwagi na ten szczegół i teraz mam problem, ktoś potraktował zamek śrubokrętem i wkładka nadaje się tylko do wymiany, rozkodowały mi się kluczyki od centralnego i alarmu, (gupi rozłożyłem kluczyki do czyszczenia i z głowy) a z tego co wiem aby zakodować ponownie kluczyk potrzebny jest sprawny zamek drzwi kierowcy. Jedynym sposobem teraz na zamknięcie i otwarcie auta jest zamek w klapie bagarznika. Pytania brzmią: czy da się zakodować kliczyki bez zamka drzwi kierowcy, jeżeli tak to jakim sposobem? Czy da się dorobić wkładkę do istniejącego kluczyka i jak tak to gdzie? Może ktoś ma wkładkę drzwi kierowcy na zbyciu? Co najwyżej jeden kluczyk będzie inny...
Proszę o pomoc klubowiczów i z góry dzięki.
Artur

hardy666
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2009, 08:07
Lokalizacja: śląskie,Lubliniec

Post autor: hardy666 » 11 lut 2010, 13:04

hardy666

Awatar użytkownika
Askeladden
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 53
Rejestracja: 07 lut 2010, 20:35
Lokalizacja: Oslo / Warszawa

Post autor: Askeladden » 14 lut 2010, 16:54

Tylko po co Ci wkladka w drzwiach? Zeby Ci ja jakis lepek ukrecil i pogjal drzwi?Wywal ta przekrecona wkladke i zaloz klamke od tylnych drzwi(oczywiscie nie twoich) bedzie pasowac, musisz jedynie przemalaowac pewnie pod kolor swojego auta, bo ciezko bedzie znalezc ten sam lakier na szrocie.
Kluczyki spokojnie zaprogramujesz VAG'iem, ktos juz podal link. CZ masz do otwierania drzwi, w razie awarii aku - masz zamek w bagazniku, ktory jest de facto mocniejszy niz w drzwiach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga