Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Allroad A6 2.5TDI 180] Wsadzilem plyte z mapa z 2010 i jest

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
SZCZECINIANIN1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 09 sty 2010, 00:37
Lokalizacja: Aberdeen/ Szkocja

[Allroad A6 2.5TDI 180] Wsadzilem plyte z mapa z 2010 i jest

Post autor: SZCZECINIANIN1 » 29 sty 2010, 23:35

Mam w samochodzie GPS RNS-E i ściągnąłem sobie z sieci nowe mapy( wschodnia i zachodnia Europa). A ze mapa wschodnia czyli CD2 zmieściła mi się na normalnej płycie DVD wiec sobie to nagrałem i postanowiłem sprawdzić. Wsadziłem do DVD napędu i pokazało mi się ze aktualizuje software. Po tym aktualizowaniu mówi żeby wsadzić mapę. A informacja o nazwie płyty brzmi tak: Software update CD/DVD 0650. Wkładam stara płytę a informacja brzmi: Nawigacja DVD nie jest kompatybilna z systemem. Skontaktuj się z Audi dilerem.

Co teraz można zrobić aby to jakoś wróciło do normy?

Pozdrawiam Tomek

AndyN
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 24
Rejestracja: 29 cze 2008, 21:59
Lokalizacja: W-wa

Post autor: AndyN » 31 sty 2010, 09:23

"Nowa" mapa nie działa gdyż nie została nagrana jako DVD-ROM (odpowiednia nagrywarka, oprogramowanie i nośnik).

Zaktualizował się jedynie soft w RNS'ie.

Zgaduję, żę "stara" mapa jest dość stara i ma soft starszy niż 650. Z którego roku są te "stare" mapy?

By zrobić downgrade softu trzeba podłączyć się VagComem/VCDS do złącza diagnostycznego, połączyć się z RNS-37/56 i w adaptacjach-10 (kanał 97?) aktywować możliwość aktualizacji softu na jego starszą wersję.

SZCZECINIANIN1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 09 sty 2010, 00:37
Lokalizacja: Aberdeen/ Szkocja

Post autor: SZCZECINIANIN1 » 31 sty 2010, 11:22

Dzieki AndyN. Wczoraj znalazłem pewna stronę na której jest napisane jak to zrobić. Jest mnóstwo sposobów ale niektóre elementy są bardzo ważne jak : nagrywarka, płyta, prędkość nagrywania i to DVD-ROM. Dzieki za informacje jeszcze raz .

A tutaj jest link jak ludzie się z tym borykali i jak to zrobić. Zapytanie zaczyna się od roku 2007 a kończy się na mapach z 2010.

Pozdrawiam Tomek

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga