Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] problem z alarmem

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Drakula7410
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 06 maja 2009, 13:14
Lokalizacja: Leicester

[A6 C6] problem z alarmem

Post autor: Drakula7410 » 26 sty 2010, 10:57

Witam mam klopot z alarmem tzn. gdy zamykam autko przestaly mrugac kierunkowskazy i nie pali sie czerwona dioda w srodku ale samochod normalnie sie zamyka jak otwieram kierunki mrugaja jest wszystko ok probowalem juz z tym przyciskiem na drzwiach do holowania przytrzymywac przycisk od zamykania i nie pomaga pomocy

KMS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 357
Rejestracja: 15 mar 2009, 20:17
Imię: Hubert
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: KMS » 26 sty 2010, 12:10

Prawdopodobnie jeden z czujników jest uszkodzony w drzwiach lub klapie bagżnika.
Stawiam na zamek klapy bagażnika, znany problem.

Funosek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 517
Rejestracja: 07 mar 2009, 00:19
Imię: A6 Forum
Moje auto: S6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TFSI 300KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funosek » 26 sty 2010, 16:46

Chciałem właśnie powiedzieć o klapie bagażnika. Spróbuj ją otworzyć i zamknąć. <ok>

t_rex_
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 33
Rejestracja: 08 lis 2009, 08:00
Lokalizacja: W-wa

Post autor: t_rex_ » 01 lut 2010, 14:39

Tak klapa bagażnika to kolejna superniespodzianka, która dotknęła i mnie - ja nawaliłem WD-40 i puki co jest ok ale coraz bardziej drażnią mnie te niby malutkie ale irytujące problemy z superaudi :)
Ps: W Volvo przez dwa lata prócz wymiany dywaników i lania paliwa nie robiłem NIC!!! kompletnie NIC!!! a w superaudi co chwilę jak nie żaróweczka to klapa bagażnika, jak nie klapa to się alarm sam wzbudza, jak nie alarm to mi AMI zniknie, jak nie AMI to DVD w nawigacji na mrozie nie czyta, jak nie DVD to jakiś kombizawór mi gorącem do środka wali, jak nie kombizawór to co innego i tak w kółko :) - ale jeszcze 2 lata i 9 miesięcy leasingu i se kupię normalny samochód - pzdr :)

Awatar użytkownika
Fascynat
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 299
Rejestracja: 18 kwie 2010, 18:07
Imię: Piotr
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8 125KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fascynat » 06 paź 2010, 22:58

t_rex_ pisze:Tak klapa bagażnika to kolejna superniespodzianka, która dotknęła i mnie - ja nawaliłem WD-40 i puki co jest ok ale coraz bardziej drażnią mnie te niby malutkie ale irytujące problemy z superaudi
Ps: W Volvo przez dwa lata prócz wymiany dywaników i lania paliwa nie robiłem NIC!!! kompletnie NIC!!! a w superaudi co chwilę jak nie żaróweczka to klapa bagażnika, jak nie klapa to się alarm sam wzbudza, jak nie alarm to mi AMI zniknie, jak nie AMI to DVD w nawigacji na mrozie nie czyta, jak nie DVD to jakiś kombizawór mi gorącem do środka wali, jak nie kombizawór to co innego i tak w kółko - ale jeszcze 2 lata i 9 miesięcy leasingu i se kupię normalny samochód - pzdr



Dawno się tak nie uśmiałem <haha> rozbawiłeś mnie do łez tym a to to , jak nie to to to ... itd <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga