Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] cena uslugi instalacji navi i tv do mmi

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
ArkaTheUsh
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2010, 22:37
Lokalizacja: Londyn

[A6 C6] cena uslugi instalacji navi i tv do mmi

Post autor: ArkaTheUsh » 19 sty 2010, 20:51

Witam
Mam takie pytanko.. szukam i szukam na forum i nie idzie mi odnalezienie odpowiedzi na swoje pytanie,wiec mysle ze w ten sposob sprobuje, moze ktos z was potrafi mi pomoc.

Kupilem w sumie juz prawie rok temu swoja A6 z 2005 roku posiadam mmi z duzym kolorowym wyswietlaczem i przycisk do navigacji i tv.
Po przycisnieciu przycisku NAVI na wyswietlaczu pojwia sie informacja " Navigation not installed" .
Pytanie moje brzmi czy jest mozliwosc zainstalowania navigacji i tv w tym autku? I czy ktos orientuje sie ile w Polsce sie ceni za cala instalacje tych bajerow wraz z czesciami do tego potrzebnymi, jaki jest koszt takiej uslugi ,a i czy ktos wie moze gdzie mozna skorzystac z takiej uslugi?

Bede wdzieczny za kazda informacje na ten temat.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 21 sty 2010, 22:28 przez ArkaTheUsh, łącznie zmieniany 1 raz.

Jack171
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2009, 05:37
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Jack171 » 19 sty 2010, 22:07

Witam.
Też interesuje mnie instalacja navi do mmi. Podzielę się zebranymi przeze mnie informacjami.
Orientowałem się w rejonie mojego zamieszkania w tej sprawie. Jeden z warsztatów instalacyjnych wywołał kwotę 1.600 zł. Usługa wraz z materiałami obejmuje: montaż czytnika nawigacji, przeprowadzenie stosownego okablowania, rozruch. Czas realizacji ok. 5-6 godzin. Pozdrawiam :-)

Baxy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:00
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Baxy » 19 sty 2010, 22:48

Witam.Masz ten sam problem co ja musisz kupić czytnik do navi i odpowiednie okablowanie czyli światłowody i antene...Ja naszczescie mam te kabelki w standardzie tylko antena czytnik no i magika co mi to podłaczy...Pozdrawiam

ArkaTheUsh
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2010, 22:37
Lokalizacja: Londyn

Post autor: ArkaTheUsh » 19 sty 2010, 23:38

Dzieki panowie, to juz mi troszkie przyblizylo swiatlo dzienne,
jesli jednak ktos z was zdobylby jakies nowe informacje milo byloby je uslyszec.
Ja bylem w Londynie w serwisie Audi i powiedzieli mi ze bardziej oplacaloby mi sie kupic nowy samochod juz z nawigacja ,a wiec nie przyblizyli mi sprawy niestety.
Pozdrawiam
"where there is a will there is a way" - gdy istnieje wola, znajdzie się sposób

michske
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 36
Rejestracja: 23 gru 2009, 11:01
Lokalizacja: Bstok

Post autor: michske » 20 sty 2010, 12:25

[quote="ArkaTheUsh"]Dzieki panowie, to juz mi troszkie przyblizylo swiatlo dzienne,
jesli jednak ktos z was zdobylby jakies nowe informacje milo byloby je uslyszec.
Ja bylem w Londynie w serwisie Audi i powiedzieli mi ze bardziej oplacaloby mi sie kupic nowy samochod juz z nawigacja ,a wiec nie przyblizyli mi sprawy niestety.
Pozdrawiam


Witam. Przerabialem ten problem okolo 8-10 miesiecy temu i tez mialem a6 bez navi choc ze wszytkim poza tym. I nie sluchaj jakisch pseudo zanwcow z serisow audi czy to w polsce czy anglii bo oni nie dosc ze ci nie zrobia porządnie a jak juz zrobia to za ogromne pieniadze. Ja zlecilem magikowi instalacje navi i wyszlo mnie wszystko 2000zl. w tym bylo okablowanie- swiatlowod antena , czytnik, instalacja, rozruch i mapka na 2009r. w serwisie audi podali mi cene za sam sprzet okolo 5-6 tysiecy + ich instalacja to jakies 1 tys co razem daje 7-8 tysiecy a czasu i nerwow tez wiecej stracisz. na allegro osob co sie tym zajmuje tez jest sporo. pozdrawiam.
pozdrawiam.

tmr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 770
Rejestracja: 03 gru 2008, 22:44
Imię: Forum Audi
Moje auto: S6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 326KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Konin/wlkp
Kontakt:

Post autor: tmr » 20 sty 2010, 13:17

ArkaTheUsh pisze:Pytanie moje brzmi czy jest mozliwosc zainstalowania navigacji i tv w tym autku?
- navi - tak - już było :)
- tv - tak

Co potrzeba do tv? I po co tv?
-TV głownie jest po to żeby móc podłączyć do niego dvd :)
- potrzeba:
---tunera tv 4e0 ... 146, lub 4e0... 148
---interface MMI z wejściem video (zielona wtyczka) - FBAS - było...
---okablowania (3 kabelki, światłowód, kabel FBAS)
---jeśli ktoś chce oglądać TV - kable antenowe i 2 wzmacniacze sygnału
---odtwarzacz DVD do schowka jeśli ktoś chce :)

Czas trwania montażu: jeśli ktoś ma interface z FBAS (ma np kamerę cofania) - 5 minut.
Jeśli ktoś nie ma interface z FBAS - około godzinki.
Jeśli ktoś chce DVD - dodatkowa godzinka.
Jeśli ktoś chce montować wzmacniacze - dodatkowe 30 minut.
Wykonane mody :) :
C6:
- lustreko fotochrom
- bixenony (+AFS) z poziomowaniem i zmywaniem, LED
- MMI High, Navi, BT, TV, DVD, AMI
- elektryczne stołki
- parktronic plus
- ogrzewanie postojowe
- ori kamerka cofania
- TPMS

C7:
- ori kamerka, ori hak

ArkaTheUsh
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2010, 22:37
Lokalizacja: Londyn

Post autor: ArkaTheUsh » 20 sty 2010, 21:59

Dzieki za pomoc i rady, Pytanie dotyczace NAVI ? Tak jak Baxy napisal ze mial okablowanie czyli te swiatlowody w standarcie, skad moge wiedziec albo jak rozpoznac czy ja mam te kabelki gotowe w aucie?
i dugie pytanie dot. TV to czy ktos orientuje sie cene calej instalacji tv wraz z czesciami do tego potrzebnymi, bo jak juz wybiore sie do Polski chcialbym za jednym zamachem obie te sprawy zalatwic i ciekaw jestem jaki musze na to budzet przeznaczyc.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich
"where there is a will there is a way" - gdy istnieje wola, znajdzie się sposób

roberttom83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 48
Rejestracja: 16 sie 2009, 16:53
Lokalizacja: london

Post autor: roberttom83 » 02 lut 2010, 19:21

jezeli mam mmi basic plus jaka navi mi pasuje ta 2g czy 3g :?:

roberttom83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 48
Rejestracja: 16 sie 2009, 16:53
Lokalizacja: london

Post autor: roberttom83 » 04 lut 2010, 22:41

oki.ale musze razem zmienic wyswietlacz(w jakich cenach mo0zna znalesc) jaki model potrzebowalbym do 2g niewiem czy mam antene od navi wstawie link z fota mego playera
http://www.a4-klub.pl/smf/inne_podlacze ... 393.0.html

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga