Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ 1.9 Tdi C5 ] Szukam mechanika w ÂŻorach !!

Wszystko co dotyczy ogólnie całej gamy A6/A7 silników wysokoprężnych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
lakier21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 07 sty 2010, 18:23
Lokalizacja: Żory

[ 1.9 Tdi C5 ] Szukam mechanika w ÂŻorach !!

Post autor: lakier21 » 10 sty 2010, 10:00

Witam szukam mechanika dobrego w ÂŻorach czy ktoś może kogoś takiego zna w tym mieście. Nie dam mojej a6 jakiemuś fuszerantowi pozdro.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2010, 11:19 przez lakier21, łącznie zmieniany 1 raz.
laki

lakier21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 07 sty 2010, 18:23
Lokalizacja: Żory

Post autor: lakier21 » 11 sty 2010, 19:16

Piotruś pisze:A czym ten mechanik miałby się zająć ? Nie pytam z ciekawości tylko chcę Cię dobrze pokierować ... .
Hej długo mnie nie było he walczyłem z parującymi lampami w moim złotku. Chodzi mi głównie o dobrego mechanika który bedzie mi servisował samochodzik a nie zbywał tematami:" to masz dobre, jezdzij, nic ci nie bedzie" !!
A problemik jest taki wymieniłem rozrząd w moim aucie ,zapłaciłem słono a słysze ,że mi jakaś rolka dziwnie świergocze a zostały wymienione, boje się że zatrę rolkę i bedzie duży problem

[ Dodano: 2010-01-12, 16:29 ]
Piotruś pisze:A czym ten mechanik miałby się zająć ? Nie pytam z ciekawości tylko chcę Cię dobrze pokierować ... .
Piotruś Słuchy mnie dochodzą żę to ty jesteś dobry ? Czy można u cibie robić samochód
laki

lakier21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 07 sty 2010, 18:23
Lokalizacja: Żory

Post autor: lakier21 » 13 sty 2010, 16:55

Piotruś pisze:
lakier21 pisze: A problemik jest taki wymieniłem rozrząd w moim aucie ,zapłaciłem słono a słysze ,że mi jakaś rolka dziwnie świergocze a zostały wymienione, boje się że zatrę rolkę i bedzie duży problem
Podjedź sobie na Rybnicką: http://mechanika-pojazdowa-janusz--czes ... wizytowka/

Polecam z czystym sumieniem. Firma z kilkudziesięcioletnią tradycją i zamiłowaniem do wykonywanej pracy. ... .
lakier21 pisze: [ Dodano: 2010-01-12, 16:29 ]
Piotruś pisze:A czym ten mechanik miałby się zająć ? Nie pytam z ciekawości tylko chcę Cię dobrze pokierować ... .
Piotruś Słuchy mnie dochodzą żę to ty jesteś dobry ?
Co najwyżej przeciętny ... <rotfl> i z terminami nieakceptowalnymi dla normalnych ludzi <smuty> :oops: .
Zawodowo realizuję się w zupełnie innym miejscu a z ÂŻorami rzeczywiście jestem związany .. ale.raczej "tylko" rodzinnie ... .

Jedź sobie lepiej do braci ÂŻbików - nie pożałujesz. To niezbyt duży serwis ale prowadzący go ludzie są naprawę "wielcy", zaś wyszkoleni tam młodzi mechanicy są bardzo poszukiwani ... przez inne serwisy ;-) ... .

W ÂŻorach dużą wiedzą na temat diesla oczywiście mogą się pochwalić jeszcze takie "ikony" <rotfl> jak :
Marcin ÂŚmietana
http://www.bigduo.pl/firmy/warsztat_sam ... etana.html
i Mirek Machulec
http://maps.google.com/maps/place?hl=pl ... 5126473342
... ale to są ludzie z nieposkromioną energią :mrgreen: - więc może Ci być trudno spotkać ich na miejscu ... <ok>
Wielkie dzięki pojade do tych braci ÂŻbik jeszcze raz dzieki
laki

lakier21
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 7
Rejestracja: 07 sty 2010, 18:23
Lokalizacja: Żory

Post autor: lakier21 » 14 sty 2010, 17:04

Piotruś pisze:
lakier21 pisze: Wielkie dzięki pojade do tych braci ÂŻbik jeszcze raz dzieki
Ja też dziękuję ;-) . Gdybyś kiedyś zechciał przeglądnąć Audiczkę pod względem przeanalizowania parametrów dynamicznych - zawsze możemy się umówić na krótkiego spocika. <ok>
Super Trzymam za słowo he pozdrawiam
laki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga