Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 AEL] wyświetlacz temp.zew.

Elektryka
ODPOWIEDZ
Rico C4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 144
Rejestracja: 28 lip 2009, 23:11
Lokalizacja: mazowieckie

[A6 AEL] wyświetlacz temp.zew.

Post autor: Rico C4 » 30 gru 2009, 15:11

Witam mam pytanie czy da się uratować tą część http://moto.allegro.pl/item869465847_wy ... 6_100.html
kiedyś ładnie podświetlał i nagle przestał co może być tego powodem. Po wyjęciu licznika sprawdziłem wszystkie żarówki są ok. Wydaje mi się że podświetlenie tego wyświetlacza jest wew. tego układu. Można to jakoś naprawić czy trzeba ok 100zł wydać za używkę?
było C4 AEL quattro

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 30 gru 2009, 15:22

kolego sproboj sprawdzic czy padla tylko zarowka.po podlaczeniu powinno byc cokolwiek widac nawet bez podswietlenia,jesli dzial to w srodku jest zaroweczka do wymiany.z tego co pamietam odkrecasz termometr z licznika i potem rozkrecasz chyba 2 srubki jesli chcesz to mam rozpiske podlaczenia go na stole zeby po wlutowaniu mozna bylo sprawdzic efekt.jedna uwaga.ja te zaroweczki wyciagalem z jakiegos starego radyjka.musisz uwazac zeby zarowka byla na 12 wolt,bo ja pierwsza wpialem 6woltowa i swiecilo jak przeciwmgielne :->

Rico C4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 144
Rejestracja: 28 lip 2009, 23:11
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: Rico C4 » 30 gru 2009, 16:50

Już wiem wszystko <ok> dzięki panowie będzie chwila czasu to zabiorę się za to.

Już podświetlenie termometru zrobione jest tak jak pisaliście mała żaróweczka ja kupiłem w sklepie elektronicznym koszt 50gr szt kupiłem 12V nie było 14V. Ma trochę dłuższą bańkę ale mieści się cała. Wszystko działa jak należy dzięki:peace:
było C4 AEL quattro

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga