Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c5] problem z światłami HID

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bobson80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 185
Rejestracja: 07 mar 2009, 10:29
Lokalizacja: krosno odrzańskie

[a6 c5] problem z światłami HID

Post autor: bobson80 » 22 gru 2009, 09:36

witam może mi pomożecie mam taki problem w aucie mam zamontowane hidy i zawsze jak zapale silnik i włączę światła radio przygasa i trzeb wklepywać kod, tak się dzieje za każdym razem przy zapalaniu świateł, to bardzo denerwujące dodam że aku jest prawie nowy co może być przyczyną za mocne żarniki czy coś z przetwornicami ? z góry dzieki za pomoc dodam jeszcze że przetwornice są dość stare były zamontowane jeszcze w niemczech za nim kupiłem auto więc mają min 3 lata

Awatar użytkownika
bobson80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 185
Rejestracja: 07 mar 2009, 10:29
Lokalizacja: krosno odrzańskie

Post autor: bobson80 » 22 gru 2009, 12:00

nie to raczej wina przetwornic bo jak zapalam same postojowe czyli zapala się podświetlanie radia to jest ok a jak już światła to lipa wyskakuje kod jak np wrócę długiej trasy min. 100 km to wtedy przez pare włączeń jest ok ale jak już postoi z parę godz to lipa wyglądało by to na aku ale jak pisałem jest prawie nowy we wrześniu jak się nie myle go kupiłem

Awatar użytkownika
bobson80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 185
Rejestracja: 07 mar 2009, 10:29
Lokalizacja: krosno odrzańskie

Post autor: bobson80 » 22 gru 2009, 12:26

no ale to co są zepsute czy jak., innym też sie tak dzieje jeśli mają hidy czy mój przypadek jest odosobniony jesli są popsute to wymienie je na nowe ale jesli to normalka to chyba założe zwykłe żarówki

Awatar użytkownika
bobson80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 185
Rejestracja: 07 mar 2009, 10:29
Lokalizacja: krosno odrzańskie

Post autor: bobson80 » 22 gru 2009, 14:37

ok sprawdzałem dzieje się to tylko przy pierwszym uruchomieniu świateł jak zapale światła radio sie rozkoduje wpisze kod i moge sobie pstrykać światłami nic sie nie dzieje odczekam godz. dwie i znowu ten sam problem w niemczech to mają fajnie tylko na noc światła zapalają

wojtusania
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2009, 20:54
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: wojtusania » 26 gru 2009, 10:43

w jakim miejscu masz przetwornice? widocznie zakłócają prace jakiegos urządzenia, miałem podobny problem wcześniej w a4, dałem przetwornice obok kielichów i resetowało mi za każdym razem licznik, najlepszym rozwiązaniem jest przeniesienie przetwornic jak najbliżej świateł i z dala od komputerów itp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga