Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5] Czarna Kula ALU 19" + czarny grill :P 5 STRONA

Prezentacja w/w aut.
Awatar użytkownika
shiz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 16 lip 2009, 01:04
Lokalizacja: Lubin

Post autor: shiz » 28 lis 2009, 15:23

hmmm fakt ze jest "calkowicie" czarno ale wlasnie wydaje mi sie ze te lusterka by nadaly smaczku :) no ale jeszcze przemysle sprawe :P

MISIEK_A6

Post autor: MISIEK_A6 » 29 lis 2009, 16:02

Autko ładnie sie prezentuje tak jak juz wczesniej pisałem... Jednak wciąż uważam ,że grill powinien powrocic do ORI... Jesli juz nie chcesz chromu to są takie czarne grille bez chromowych obwódek <ok> ze znaczkiem CCCO

Awatar użytkownika
moskit83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 15
Rejestracja: 15 paź 2009, 22:30
Lokalizacja: byczyna

Post autor: moskit83 » 05 gru 2009, 23:24

no widać że kupę pracy włożyłeś w autko wielki szacun

Awatar użytkownika
bobson80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 185
Rejestracja: 07 mar 2009, 10:29
Lokalizacja: krosno odrzańskie

Post autor: bobson80 » 06 gru 2009, 00:14

ładna ładna :mrgreen:

Awatar użytkownika
k184
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 84
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:31
Lokalizacja: skarlandia

Post autor: k184 » 06 gru 2009, 13:24

szacuneczek kolego ładna czarnulka <ok> .moją też niebawem zmiany czekają, w związku z tym mam pytanko, ile Cię gleba kosztowała? i jak z komfortem jazdy po zmianach?

Awatar użytkownika
bart77321
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 49
Rejestracja: 07 cze 2009, 14:55
Lokalizacja: kalisz
Kontakt:

Post autor: bart77321 » 06 gru 2009, 14:35

Bardzo ładne autko.
A ile kosztuje ściemnienie szybek??Może też bym sobie przyciemnił??Zna ktoś kogoś w Kaliszu kto się na tym zna?

Awatar użytkownika
shiz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 16 lip 2009, 01:04
Lokalizacja: Lubin

Post autor: shiz » 13 gru 2009, 19:47

k184 pisze:szacuneczek kolego ładna czarnulka <ok> .moją też niebawem zmiany czekają, w związku z tym mam pytanko, ile Cię gleba kosztowała? i jak z komfortem jazdy po zmianach?
Odpowiedz zostawilem na pw :)
bart77321 pisze:Bardzo ładne autko.
A ile kosztuje ściemnienie szybek??Może też bym sobie przyciemnił??Zna ktoś kogoś w Kaliszu kto się na tym zna?
400zl po znizce o 50zł ;p profesjonalna bardzo szybka robota :)


Zima zima Panowie :( 15stki wlatują i gleba wyleciała, przod byl ciut za nisko :(( po zimie planuje 18stke + gleba podobna ale minimalnie przod wyzej ;D na zime wole kangura mieć zeby nie robic za pług (BTW mam nadzieje ze snieg bedzie... kolejne swieta bez sniegu.... zero klimatu...)

No i lusterka in.pro zamowione przed chwila !!! zobaczymy czy beda pasowac (wrzuce foty i mam nadzieje ze doradzicie) no i jak nie to będą do odsprzedania :P

w środe oddaje do polerowania przednich lamp, i myśle nad malowaniem wnetrz na czarno, ale obawiam sie ze moglbym cos zle posklejac wiec...hmm nie wiem ;P

pozdrawiam


EDIT:
MISIEK_A6 pisze:Autko ładnie sie prezentuje tak jak juz wczesniej pisałem... Jednak wciąż uważam ,że grill powinien powrocic do ORI... Jesli juz nie chcesz chromu to są takie czarne grille bez chromowych obwódek <ok> ze znaczkiem CCCO
nie dam sie namówić <mikołaj> byc moze za jakis czas bede probowal chrom wstawic caly grill ale puki co zostawiam jak jest <rotfl>

EDIT2:
a dorzuce jakieś photozz ;p

Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
grzesiek_wroc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 12 maja 2009, 17:59
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: grzesiek_wroc » 15 gru 2009, 07:43

Nie miałem okazji napisać wcześniej : <ok> piękna furka kolego <ok> . Ja również powrócił bym do oryginalnego grilla, ale i tak jest wypas. No i ten felunek wygląda super. shiz, napisz ile % przyciemniłeś szyby. Pozdrawiam.

kowallubin
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 144
Rejestracja: 22 paź 2009, 16:10
Lokalizacja: Lubin dolnośląskie

Post autor: kowallubin » 15 gru 2009, 08:28

shiz pisze:
k184 pisze:szacuneczek kolego ładna czarnulka <ok> .moją też niebawem zmiany czekają, w związku z tym mam pytanko, ile Cię gleba kosztowała? i jak z komfortem jazdy po zmianach?
Odpowiedz zostawilem na pw :)
bart77321 pisze:Bardzo ładne autko.
A ile kosztuje ściemnienie szybek??Może też bym sobie przyciemnił??Zna ktoś kogoś w Kaliszu kto się na tym zna?
400zl po znizce o 50zł ;p profesjonalna bardzo szybka robota :)


Zima zima Panowie :( 15stki wlatują i gleba wyleciała, przod byl ciut za nisko :(( po zimie planuje 18stke + gleba podobna ale minimalnie przod wyzej ;D na zime wole kangura mieć zeby nie robic za pług (BTW mam nadzieje ze snieg bedzie... kolejne swieta bez sniegu.... zero klimatu...)

No i lusterka in.pro zamowione przed chwila !!! zobaczymy czy beda pasowac (wrzuce foty i mam nadzieje ze doradzicie) no i jak nie to będą do odsprzedania :P

w środe oddaje do polerowania przednich lamp, i myśle nad malowaniem wnetrz na czarno, ale obawiam sie ze moglbym cos zle posklejac wiec...hmm nie wiem ;P

pozdrawiam


EDIT:
MISIEK_A6 pisze:Autko ładnie sie prezentuje tak jak juz wczesniej pisałem... Jednak wciąż uważam ,że grill powinien powrocic do ORI... Jesli juz nie chcesz chromu to są takie czarne grille bez chromowych obwódek <ok> ze znaczkiem CCCO
nie dam sie namówić <mikołaj> byc moze za jakis czas bede probowal chrom wstawic caly grill ale puki co zostawiam jak jest <rotfl>

EDIT2:
a dorzuce jakieś photozz ;p

[url=http://images35.fotosik.pl/92/9df65cdfbf292278med.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://images50.fotosik.pl/238/f362848d9b640060med.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://images48.fotosik.pl/238/7f3fcea7d4a040a9med.jpg]Obrazek[/URL]
O_o koledze parking pod realem do zdjęć zamknęli...hehe...czasami mijamy się na drodze fajna ta Twoja kuleczka pozdrawiam...

Awatar użytkownika
shiz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 16 lip 2009, 01:04
Lokalizacja: Lubin

Post autor: shiz » 17 gru 2009, 14:54

kowallubin pisze: O_o koledze parking pod realem do zdjęć zamknęli...hehe...czasami mijamy się na drodze fajna ta Twoja kuleczka pozdrawiam...
Teraz tam latanie na rękawie ćwicze na śniegu :P to moja pierwsza zima za kółkiem więc trzeba ogarnąć temat poślizgu :P

i fota z pewnym modem, ale nie dodaje komentarza na jego temat... ciekaw jestem Waszych :shock: :shock:

]PHOTO DELETE[
Ostatnio zmieniony 14 sty 2011, 20:34 przez shiz, łącznie zmieniany 1 raz.

cameleon741

Post autor: cameleon741 » 17 gru 2009, 19:08

shiz, sorry, jak dla mnie zalatuje trochę wiejskim tuningiem i beemą e36 :roll:
ale to tylko moje zdanie :) najważniejsze, że Tobie się podoba :-P

Awatar użytkownika
fanatyk_aut
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 143
Rejestracja: 15 lis 2008, 16:26
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: fanatyk_aut » 17 gru 2009, 19:20

Hmmm!! :) Ja osobiscie nie jestem zwolennikiem takiego czegos w naszych autkach .Ale jak kolega napisał wyzej to co komu sie podoba !!!! :) Takie cos moim zdaniem nawet nie pasuje do Bmw E36 najlepsza bedzie SKODA FAVORIT !!! W KOLORZE PIEKNEGO BEÂŻU

a powiedz mi z ciekawosci to tylko tak swieci czy sa jakies inne funkcje!! :) mrugania np jak stroboskopy!!

POZDRAWIAM ZE ÂŚWIETEGO MIASTA !!!
POZDROWIENIA ZE ŚWIETEGO MIASTA !!!!

cameleon741

Post autor: cameleon741 » 17 gru 2009, 19:27

mogłeś sobie strzelić dwie lampy w grill- niebieską i czerwoną ;D <ok>

Awatar użytkownika
shiz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 64
Rejestracja: 16 lip 2009, 01:04
Lokalizacja: Lubin

Post autor: shiz » 17 gru 2009, 22:22

zwykłe 2 paski led ale zamontowane pod maska, nie zamawial bym zadnych lepszych "rzeczy" do oswietlenia bo rowniez uwazam ze naszych aut sie nie "tuninguje" lezaly ledy i mowie a co mi tam wsadze gdzies zeby bylo "inaczej" :) tak zrobilem, sam nie mam na ten temat opinii, dlatego tak jak pisalem wyzej nie komentowalem mojego pomyslu. lubie grzebac sobie przy auduni i tak wyszlo :)

BTW. Lusterka chrom już mam zalozone ale faktycznie nie wiem czy pasuja.... a znowu fura jak kondon wyglada teraz na zimowkach to nie mam co wrzucac fot do oceniania bo IMO to fele charakteru wozu nadawały....
pozdrawiam 8-)

Awatar użytkownika
Forum A6 C4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1681
Rejestracja: 15 mar 2009, 17:21
Imię: A6 C4 Forum
Moje auto: A6 C4
Rocznik: 1994
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Suwałki / Filipów

Post autor: Forum A6 C4 » 19 gru 2009, 20:04

agro mówimy nie :-/

fela i gleba <ok>

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga