Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C5 A6]Klopot z Tunerem w Navi Plus RNS-D pomozcie...

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
thomas250883
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2009, 20:55
Lokalizacja: Rybnik

[C5 A6]Klopot z Tunerem w Navi Plus RNS-D pomozcie...

Post autor: thomas250883 » 11 gru 2009, 21:05

Hej witam. Moj problem to podlaczenie pod Navi Plus Rns-d w Audi odtwarzacza DVD.Otoz w tunerze w bagazniku sa 3 czincze do podlaczenia obrazu i audio L,R. Gdy podlacze normalne domowe DVD pod konwerter na 220 V i podlacze obraz przez chinch to wszystko jest ok, jest obraz tylko DVD ''domowe'' musi byc uziemione. Natomiast jak podlacze zakupione DVD na 12V obraz jest niewyrazny i skacze. Nawet jak uziemie nic sie nie zmienia.Zabralem to DVD 12V do domu i sprawdzilem na beamerze i wszystko gra obraz czysciutki. Poradzcie co by jeszcze zrobic....
Ostatnio zmieniony 11 gru 2009, 22:50 przez thomas250883, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Praulinka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:55
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: [C5 A6]Klopot z Tunerem w Navi Plus RNS-D pomozcie...

Post autor: Praulinka » 11 gru 2009, 23:14

thomas250883 pisze:Hej witam. Moj problem to podlaczenie pod Navi Plus Rns-d w Audi odtwarzacza DVD.Otoz w tunerze w bagazniku sa 3 czincze do podlaczenia obrazu i audio L,R. Gdy podlacze normalne domowe DVD pod konwerter na 220 V i podlacze obraz przez chinch to wszystko jest ok, jest obraz tylko DVD ''domowe'' musi byc uziemione. Natomiast jak podlacze zakupione DVD na 12V obraz jest niewyrazny i skacze. Nawet jak uziemie nic sie nie zmienia.Zabralem to DVD 12V do domu i sprawdzilem na beamerze i wszystko gra obraz czysciutki. Poradzcie co by jeszcze zrobic....
Nie wiem jak u ciebie, ale w Passacie i NAVI MFD miałem takie akcje, jak był ustawiony zły system (NTSC zamiast PAL albo na odwrót).
Wykonane upgrade'y:
- lusterko wsteczne fotochrom :)
- alu lato 245/45/18 i zima 235/45/18
- AMI + 250GB HDD
- TV + DVD z 500 GB HDD + monitory w zagłówkach

Plany
- system kontroli ciśnienia w oponach

holekpiotr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 415
Rejestracja: 26 gru 2008, 12:17
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.6 ADP 101KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Głogów

Post autor: holekpiotr » 11 gru 2009, 23:19

Dokładnie tak jak pisze Praulinka, przestaw sobie sygnał nadawania. Miałem tak samo u siebie z DVD. W pilocie musisz mieć guzik po przełączania się pomiędzy PAL-NTSC.

Awatar użytkownika
Sebek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 140
Rejestracja: 02 lip 2009, 13:51
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Sebek » 17 gru 2009, 07:47

u mnie nie działa przestawianie systemu w dvd, z tego co się dowiedziałem nie każde dvd działa pod naszym tunerem . (źródło Mad Max) dodam że na pozostałych dwóch monitorach obraz jest ok .Jakieś inne pomysły ?
Pozdrowienia z Słupska :-)

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga