Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6, C5, 2.5TDI] ecu co za patent

Silniki wysokoprężne
ODPOWIEDZ
jac_ek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 49
Rejestracja: 19 wrz 2009, 14:48
Lokalizacja: Toruń

[A6, C5, 2.5TDI] ecu co za patent

Post autor: jac_ek » 07 gru 2009, 19:09

witam, przy maleńkim dłubaniu przy audianie natknąłem się na wyłącznik taki pstryczek elektryczek, załącza biegun ujemny ale do czego wiec po nitce do kłębka, i co kabel leci do sterownika silnika. Nie wiem czy wszędzie czy tylko u mnie są cztery kostki piąte miejsce wolne gdzie właśnie jest podłączony przewód na 9tym pinie, i tu moje pytanie czy ktoś może podpowiedzieć co to może być, dodam ze nic się nie dzieje czy wł czy nie, w sterowniku było cos robione ,wymieniane ,naprawiane nie wiem, dołączam fotki to wiele wyjasni. Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
chanky
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 68
Rejestracja: 09 mar 2009, 19:23
Lokalizacja: DĂźsseldorf/Bydgoszcz

Re: [A6, C5, 2.5TDI] ecu co za patent

Post autor: chanky » 07 gru 2009, 19:21

jac_ek pisze:witam, przy maleńkim dłubaniu przy audianie natknąłem się na wyłącznik taki pstryczek elektryczek, załącza biegun ujemny ale do czego wiec po nitce do kłębka, i co kabel leci do sterownika silnika. Nie wiem czy wszędzie czy tylko u mnie są cztery kostki piąte miejsce wolne gdzie właśnie jest podłączony przewód na 9tym pinie, i tu moje pytanie czy ktoś może podpowiedzieć co to może być, dodam ze nic się nie dzieje czy wł czy nie, w sterowniku było cos robione ,wymieniane ,naprawiane nie wiem, dołączam fotki to wiele wyjasni. [url=http://images47.fotosik.pl/235/5713affa8dde18a1med.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://images42.fotosik.pl/148/5d6f36fa0c6bfdf5med.jpg]Obrazek[/URL]
Na nim pisze, sprawdzic codowanie.

Awatar użytkownika
alukard
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1283
Rejestracja: 24 lut 2008, 20:39
Imię: Audi A6 Jacek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: alukard » 08 gru 2009, 09:09

jac_ek,
bylo na on czy off ?? :roll:

jac_ek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 49
Rejestracja: 19 wrz 2009, 14:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: jac_ek » 08 gru 2009, 18:17

Nio to mnie pocieszyliscie własnie jestem po wymianie turbo i całej hydrauliki, a tu taki prezent ale co tam ida świeta. Nie wiem czy byl włączony czy nie w każdym razie nie odczułem różnicy ale też nie katuje autka więc pewnie dlatego bo oczywiście teraz jest off, i nie pozostaje nic innego jak szukać mądrej głowy co przywróci dziewictwo mojemu ecu.

Awatar użytkownika
alukard
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1283
Rejestracja: 24 lut 2008, 20:39
Imię: Audi A6 Jacek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: alukard » 09 gru 2009, 14:26

jac_ek,

przelacz na ON delikatnie na poczatku , wyczuj gdzie co i jak ma moc itd ...przejedz sie z 10km i napewno jeszcze w tym roku zrobisz konkretnego chipa <ok>

i pozniej wylacz bo nie wiadomo jaka to ustrojstwo ma rezystancje a tu jest duze pole do popisu :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga