Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6 2.0 TDI- BRE]- audi serwis Wroclaw ul.karkonowska

Wszystko co dotyczy ogólnie całej gamy A6/A7 silników wysokoprężnych, nie przywiązane stricte do konkretnego modelu.
ODPOWIEDZ
daniellon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2009, 22:29
Lokalizacja: london

[A6 C6 2.0 TDI- BRE]- audi serwis Wroclaw ul.karkonowska

Post autor: daniellon » 19 lis 2009, 22:29

Witam.
Mam zamiar wybrac sie do serwisu audi [wroclaw ul.karkonowska] bo mam problem z egr lub dpf potrzebuje diagnozy i pozniejszej naprawy. Czy ten salon jest warty polecenia, czy jak wiekszosc raczej "przecietny". Dziekuje. Pozdrawiam :lol:
daniellon

Awatar użytkownika
Praulinka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 120
Rejestracja: 04 wrz 2009, 23:55
Lokalizacja: Wrocław okolice

Post autor: Praulinka » 19 lis 2009, 23:08

Nie czuję się na siłach oceniać kogoś po kilku wizytach, ale dotychczasowe moje doświadczenia:
PLUSY
- poprawnie zdiagnozowali które łożycko koła padło i wymienili, nawet w przyzwoitej cenie, tylko 50% róznicy od cen normalnych
- prawidłowo zdiagnozowali klekot przy odpalaniu (choć to powszechnie znana wada tych silników), wymienili napinacz, przejechałem koło 1000km, na razie ok, cena 1800zł w porównaniu 1000zł u mojego mechanika
- geometria - po ustawieniu poprawa, bo było ściąganie w prawo, choć minimalnie ciągnie dalej i jak do wtorku nie przejdzie to zgłoszę reklamację, inny serwis we Wrocku nic nie wykrył
MINUSY
- jak podjechałem z zatartymi wycieraczkami chcieli mi je wymienić z silnikiem za 1500zł (naprawa sposobem z forum 3h roboty i kosztów 0zł)
- stwierdzili do wymiany wtryski, chcieli za 6szt 15tyś zł, docelowo wymieniam 2szt. za 2500zł
- stwierdzili, że oleju w skrzyni TIPTRONIC mam nie wymieniać, a pewnie przez 190tyś jakie ma ta fura nie był wymieniany, że zarobi SSOPA.

Co do obsługi, mam porównanie tylko z ASO VW u Wojtanowicza, bo tam byłem parę razy z Passatem, i w AUDI jest o niebo lepiej.

Czeka ich jeszcze niedługo walka z WEBASTO, którego do tej pory nikt nie może zdiagnozować (po użyciu problemy z zapaleniem samochodu), i mój pierwszy przegląd LONG LIFE, zobaczymy.
Wykonane upgrade'y:
- lusterko wsteczne fotochrom :)
- alu lato 245/45/18 i zima 235/45/18
- AMI + 250GB HDD
- TV + DVD z 500 GB HDD + monitory w zagłówkach

Plany
- system kontroli ciśnienia w oponach

satch
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 10 mar 2009, 07:57
Lokalizacja: wrocław

Post autor: satch » 20 lis 2009, 07:04

prawda jest taka , że polskie ASO to amatorzy ...
podjedź do najbliższego ASO u Niemca , umów sie i porównaj ...
znaczy nie ma czego porównywać <smuty>
GPW

daniellon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2009, 22:29
Lokalizacja: london

Post autor: daniellon » 20 lis 2009, 20:57

Praulinka pisze:Nie czuję się na siłach oceniać kogoś po kilku wizytach, ale dotychczasowe moje doświadczenia:
PLUSY
- poprawnie zdiagnozowali które łożycko koła padło i wymienili, nawet w przyzwoitej cenie, tylko 50% róznicy od cen normalnych
- prawidłowo zdiagnozowali klekot przy odpalaniu (choć to powszechnie znana wada tych silników), wymienili napinacz, przejechałem koło 1000km, na razie ok, cena 1800zł w porównaniu 1000zł u mojego mechanika
- geometria - po ustawieniu poprawa, bo było ściąganie w prawo, choć minimalnie ciągnie dalej i jak do wtorku nie przejdzie to zgłoszę reklamację, inny serwis we Wrocku nic nie wykrył
MINUSY
- jak podjechałem z zatartymi wycieraczkami chcieli mi je wymienić z silnikiem za 1500zł (naprawa sposobem z forum 3h roboty i kosztów 0zł)
- stwierdzili do wymiany wtryski, chcieli za 6szt 15tyś zł, docelowo wymieniam 2szt. za 2500zł
- stwierdzili, że oleju w skrzyni TIPTRONIC mam nie wymieniać, a pewnie przez 190tyś jakie ma ta fura nie był wymieniany, że zarobi SSOPA.

Co do obsługi, mam porównanie tylko z ASO VW u Wojtanowicza, bo tam byłem parę razy z Passatem, i w AUDI jest o niebo lepiej.

Czeka ich jeszcze niedługo walka z WEBASTO, którego do tej pory nikt nie może zdiagnozować (po użyciu problemy z zapaleniem samochodu), i mój pierwszy przegląd LONG LIFE, zobaczymy.
Witam.
Wspomniales cos o serwisie Sopa, Czy masz jakies doswiadczenie z nimi? [czy maja dobrych fachowcow i przyzwoite ceny]. Bo wczesniej slyszlem o nich, ze maja pojecie jezeli chodzi o audi i moze lepiej sie do nich wybrac? Dziekuje i Pozdrawiam :-?
daniellon

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga