Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 all]Czy radio Radio AUDI CONCERT 2 pasuje do a6 1999r

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, wzmacniacze, zwrotnice głośnikowe, kondensatory itd.
Zablokowany
Awatar użytkownika
maldon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2009, 20:49
Imię: Maldon
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0.TDI 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: mazowieckie

[A6 C5 all]Czy radio Radio AUDI CONCERT 2 pasuje do a6 1999r

Post autor: maldon » 04 lis 2009, 10:40

Koledzy mam u siebie radyjko Audi Chorus 1 bez zmieniarki. Chcę je zmienić na Radio AUDI CONCERT 2(http://www.allegro.pl/item804637886_rad ... a6_a8.html) lub inne z MP3. Czy będzie pasowało bez dodatkowych przeróbek (bo ta 2 jest chyba wyższa, w obecnym jest klapka która przykrywa radio) . Mam jeszcze parę pytań: A mianowicie obecnie nie działają mi tylne (boczne) głośniki chociaż są. Jak wciskam na panelu FAD wyświetla mi się OFF. Czy może dlatego, że wcześniejszy właściciel wyjął wzmacniacz? Na głośnikach mam napis BOSS ale podejrzewam, że system jest rozkompletowany. Nie jestem wielkim melomanem chodzi mi tylko o to by dopasować jakiś orginał Audi (tak do 500 zł) z MP3 i żeby grały tylne głośniki. Z góry dziękuję za porady
Ostatnio zmieniony 12 lis 2009, 14:02 przez maldon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edzioedek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 127
Rejestracja: 08 maja 2009, 15:55
Lokalizacja: Radom

Post autor: edzioedek » 04 lis 2009, 11:27

Twój model auta to a6 c5 A To radio które patrzyłeś na allegro nie będzie pasowało do twojego... autkabez przeróbek, radyjko pewnie masz wielkością podobne do http://moto.allegro.pl/item805635467_ra ... owane.html i to by pasowało tylko że te radyjka mają wade z pogłaszaniem (procesor). Głosniki tylne Ci nie grają bo właśnie one są podpięte pod wzmazniacz który się znajduje w bagażniku z suboferem.

Awatar użytkownika
maldon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2009, 20:49
Imię: Maldon
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0.TDI 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: maldon » 04 lis 2009, 12:31

Właśnie wzmacniacz i subofer mam chyba wymontowany(w boczkach bagażnika nic nie widzę) przez wcześniejszego ciecia (właściciela, który pewnie upycha go teraz na allegro). Czyli jezeli nie mam tego wzmacniaka to głosniki tył nie będą chodzić - tak to rozumiem. A z tym radiem Concert 2 http://www.allegro.pl/item804637886_radio_audi_concert_2_do_a2_a3_a4_a5_a6_a8.html to jakiego typu przeróbki trzeba poczynić - chodzi o kieszeń, że może się nie zmieścić czy przróbkę złączy audio?

rysiek20
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 24 paź 2008, 18:16
Lokalizacja: Katowice

Post autor: rysiek20 » 04 lis 2009, 14:48

Witam ja zmieniłem chorusa na concert2+konwerter do poprawnego działania ,dokupiłem bose na allegro został mi subwoofer z avanta bo mam sedana wszystko działa jedynie radio słabiej łapie fale w porównaniu z chorusem ale dokupie separator antenowy to powinno być dobrze.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
maldon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 23 sie 2009, 20:49
Imię: Maldon
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0.TDI 177KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: maldon » 05 lis 2009, 15:42

Czyli bez dokupienia wzmacniacza nie da się uruchomić tych tylnych głośników przy orginalnym radiu Audi bez względu na to czy to Chorus, Symfony czy Concert 2? Tak? A jeżeli dokupię jakieś radio nie orginał np. JVC lub Clarion to głośniki tył będą chodzić ? Może ktoś wie, to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PrZeMo_A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 258
Rejestracja: 23 cze 2009, 12:32
Lokalizacja: DSW / Dolny Śląsk

Post autor: PrZeMo_A6 » 07 lis 2009, 11:49

maldon pisze:Czyli bez dokupienia wzmacniacza nie da się uruchomić tych tylnych głośników przy orginalnym radiu Audi bez względu na to czy to Chorus, Symfony czy Concert 2? Tak? A jeżeli dokupię jakieś radio nie orginał np. JVC lub Clarion to głośniki tył będą chodzić ? Może ktoś wie, to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
maldon
Podjedź do elektronika to Ci podłączy <ok>
Polega to na zmostkowaniu przednich kabli od głośników z tylnymi, i będzie grało :mrgreen:
Sam tak miałem w A4 B5, miałem radio z wejściem tylko na przód, a elektronik mi podłączył tył bez żadnego problemu <ok>

Pozdrawiam! 8-)
CCCO - przewaga dzięki technice ;)

Awatar użytkownika
k184
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 84
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:31
Lokalizacja: skarlandia

Post autor: k184 » 07 lis 2009, 18:20

witam. mam taki wzmacniacz więc możemy się dogadać. Jażeli byś chciał podpiąć tylne głośniki bezpośrednio pod radio musisz pociągnąć nowe kable bo z tego co mi się wydaje sygnał na tylne głosniki( podpiętę pod wzmacniacz którego nie masz) wychodzi z przedwzmacniacza radia(żółta kostka) <ok>

Zablokowany

Wróć do „Car Audio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga