Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6c6] schemat elektryczny do podłączenia dodatkowego alarmu

Elektryka
ODPOWIEDZ
mariooo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 18 paź 2009, 22:36
Lokalizacja: katowice

[a6c6] schemat elektryczny do podłączenia dodatkowego alarmu

Post autor: mariooo » 19 paź 2009, 22:01

Witam wszystkich, czy ktoś z klubowiczów może pomóc w kwestii schematu elektrycznego do a6 c6 w celu podłączenia dodatkowego systemu zabezpieczającego? Zamierzam podłączyć dodatkowy immo. Potrzebuje lokalizacje oraz kolory przewodów min. kierunkowskazów, świateł stopu, krańcówek itp. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów :lol:

Awatar użytkownika
sacreble
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 99
Rejestracja: 25 paź 2008, 14:17
Lokalizacja: Łódź

Re: [a6c6] schemat elektryczny do podłączenia dodatkowego al

Post autor: sacreble » 20 paź 2009, 13:46

mariooo pisze:Witam wszystkich, czy ktoś z klubowiczów może pomóc w kwestii schematu elektrycznego do a6 c6 w celu podłączenia dodatkowego systemu zabezpieczającego? Zamierzam podłączyć dodatkowy immo. Potrzebuje lokalizacje oraz kolory przewodów min. kierunkowskazów, świateł stopu, krańcówek itp. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów :lol:
zastanów się czy Ci ktoś odpowie i dlaczego nie.............
1,9 TDI -115KM...sacreble...
LIVE is 2fast 2be SLOW...sacreble...

mariooo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 18 paź 2009, 22:36
Lokalizacja: katowice

Post autor: mariooo » 22 paź 2009, 06:09

Nie rozumiem Twojej odpowiedzi, dlaczego nie. Ja nie znalazłem takiego tematu na forum no chyba że temat za ciężki i nikt nie jest wstanie go podnieść.

Awatar użytkownika
sacreble
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 99
Rejestracja: 25 paź 2008, 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post autor: sacreble » 23 paź 2009, 20:19

nawet jesli ktoś pokaże Ci jak podłączyć dodatkowe zabezpieczenie odpowiedź tą widzieć beda wszyscy, czasem nie tylko Ci "dobrzy".....
1,9 TDI -115KM...sacreble...
LIVE is 2fast 2be SLOW...sacreble...

mariooo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 56
Rejestracja: 18 paź 2009, 22:36
Lokalizacja: katowice

Post autor: mariooo » 25 paź 2009, 11:12

Kolego screble nawet jak "ci niedobrzy " dowiedzą się gdzie podłączyłem się do kierunkowskazów czy świateł stop lub też krańcówek to raczej nic im to nie da ponieważ samo odcięcie już mam ustalone i żaden obcy nie będzie wiedział który kabel i gdzie przecięty.
W starszych modelach a6 i a4 zakładałem różne zabezpieczenia z powodzeniem natomiast z c6 dopiero zaczynam przygodę i zanim coś zrobię próbuję zaczerpnąć informacji. Mam nadzieję że to rozwieje twoje wątpliwości w temacie zdradzania złym ludziom tajemnicy zabezpieczenia a6 c6. Pozdrawiam.

[ Dodano: 2009-11-12, 06:28 ]
Witam wszystkich ponownie. Oczywiście temat okazał się zbyt wymagający i panowie fachowcy zaniemogli, tak to już bywa na forum. Chciałem jeszcze nadmienić że dodatkowy alarm to system ogólnie dostępny i nie ma się tu co bać zdradzając sposób podpięcia się do auta to nie pstryczek zamontowany u henia w szopie. Okazuje się że montaż systemów alarmowych do aut z can jest bajecznie prosty i jeszcze nigdy montaż alarmu nie zajął mi 30 min. Opisu nie zamieszczam żeby ci "źli :evil: " nie widzieli hahahaha jak ktoś potrzebuje niech da znać.

js
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 11 cze 2012, 21:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: js » 19 sie 2012, 11:45

Witam,
Czy możesz zdradzić jakiego systemu użyłeś i jak go podłączyłeś?

Sam próbuję zabezpieczyć swoje auto...

Może być na PW, jeśli czytają to Ci źli :-)
_________________________
Pozdrawiam, JS

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga